У Кривецькому НВК на Богородчанщині відкрито дві дошкільні групи

news-image
Вчора у Кривецькому навчально-виховному комплексі Богородчанського району відбулося відкриття двох дошкільних груп на 40 місць. В урочистій церемонії взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, голова обласної ради Олександр Сич, керівники району та жителі села.

Як зазначив Ярослав Паранюк, підтримка дошкільної освіти є пріоритетним завданням для влади тому й надалі велику увагу будемо приділяти будівництву дошкільних закладів. Крім того, він подякував керівництву району, депутатам та жителям села, які долучилися до відкриття дошкільних груп.

Додамо, що роботи були розпочаті ще у 2015 році через реалізацію проекту «Щасливі діти – майбутнє громади» (реконструкція приміщень Кривецької ЗОШ І-ІІ ст. під дитячий садок – І етап). Загальна вартість проекту – 145,884 тис. грн (кошти обласного бюджету – 75 тис. грн, кошти сільської ради – 15 тис. грн, кошти районного бюджету – 54 тис. грн, кошти громади – 1, 884 грн).

При сприянні обласної та районної влади протягом минулого року вишукано кошти на проведення капітального ремонту приміщення Кривецького НВК. На роботи виділено з обласного бюджету кошти у сумі 990 тис. грн. На придбання насосу, меблів та м’якого інвентарю з районного бюджету було виділено 165 тис. грн. Придбано ігровий майданчик, для якого було виділено з державного бюджету 50 тис. грн.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

13.02.2018 09:17