У Косові відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку

news-image
5 грудня голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк провів засідання районної Ради регіонального розвитку за участю керівників структурних підрозділів РДА, керівників підприємств, установ, організацій району, сільських, селищного, міського голів, керівників ОТГ.

Засідання районної Ради регіонального розвитку розпочалося з привітання голови райдержадміністрації з нагоди відзначення Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера.

Керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, який взяв участь у заході, а також голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк спільно з головою ГО спілки учасників АТО у Косівському районі Іваном Крисяком нагородили учасників АТО та волонтерів району за бойову звитягу.

Про розвиток та перспективні завдання Смоднянської сільської ради доповів Смоднянський сільський голова Михайло Рабинюк; про розвиток косівської кераміки, як національно-культурної спадщини, доповіла кандидат мистецтвознавства, доцент, член Національної спілки художників України, голова організації «Благодійний фонд «Автентика Гуцульщини» Марія Гринюк; про роботу в нових умовах децентралізації поділився досвідом заступник голови Рожнівської ОТГ Роман Матейчук; про впровадження реформи у медичній галузі доповів депутат районної ради, голова госпітальної ради Косівського госпітального округу Іван Слижук; про державну підтримку малих середніх фермерських господарств, особистих селянських господарств у 2018 році та проблемні питання аграрного комплексу району доповів голова асоціації фермерів України Василь Сливка.

Також йшлося про три стратегічних напрямки, над якими зараз працює райдержадміністрація: будівництво гірськолижного комплексу на горі Михалкова, добудова незавершеного будівництва спортивного корпусу школи в селі Старий Косів, будівництво культурно-мистецького комплексу «Мальований Дзбан» в селі Старий Косів.

Проаналізувавши більшість галузей розвитку Косівського району, зроблено висновок, що район має всі перспективи бути привабливим туристичним центром України завдяки своїй неповторності. Косівщина – це величезний потенціал людської віри, край єврооптимістів, з унікальною вірою в Європу і власне європейське майбутнє.

На завершення керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій підвів підсумки засідання районної Ради регіонального розвитку, відзначивши основні досягнення, які відбулися в районі, та проблеми, які необхідно вирішувати на виконання стратегічних завдань Президента України Петра Порошенка та Уряду держави на 2019-2021 роки.

06.12.2018 10:11