У Городенці ліцей відзначив 75-літній ювілей

news-image
17 жовтня для колективу ДНЗ «Городенківський професійний ліцей» був особливим днем, адже заклад святкував 75-ту річницю від дня створення та 125 від першої письмової згадки.

Шлях був довгим та тернистим: від рільничої школи до сучасного ліцею. Змінювалися часи, покоління, але завжди були потрібними хлібороби, які десятиліттями черпали свої знання і вміння в стінах закладу.

В цей святковий день до урочистої зали Палацу культури Городенки прибули сивочолі ветерани, працівники, учні та почесні гості заходу. З трибуни лунали теплі слова спогадів, урочисті вітання та дзвінкі голоси учасників художньої самодіяльності.

 Привітали та відзначили досягнення закладу заступник директора департаменту – начальник управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Ігор Гаврилюк, директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області Олександр Шафоростов, голова обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Ганна Чорній.

Теплі слова вітань звучали з вуст колег директорів аграрних ліцеїв області: Оксани Іваночко (Коршівський професійний аграрний ліцей), Миколи Стадника (Войнилівський професійний ліцей), Віталія Іванківа (Богородчанський професійний будівельний ліцей). До вітань доєднався ветеран профтехосвіти області Зіновий Федишин.

Високу думку про ліцей висловили представники районної та міської влади, а саме Степан Михайлюк – в.о. голови РДА та мер міста – Любомир Музичка.

Кращі працівники ліцею були нагороджені почесними грамотами департаменту освіти, методичного кабінету ПТО, обласної профспілки агропромислового комплексу, районної влади та адміністрації ліцею.

18.10.2019 15:12