13.11.2019
16:18

Обговорено питання функціонування Долинського дитячого будинку «Теплий дім»

Відбулася робоча поїздка заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук, заступника директора департаменту - начальник управління освіти, науки та молодіжної політики ОДА Андрія Сташківа, начальника служби у справах дітей ОДА Івана Ковалика у Долинський дитячий будинок «Теплий дім» Івано-Франківської обласної ради.

04.09.2019
13:09

Розпочато підготовку до відзначення Дня усиновлення

З метою попередження соціального  сирітства забезпечено раннє виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та стовідсоткове внесення інформації про цих дітей в Єдину інформаційно- аналітичну систему «Діти» (ЄІАС «Діти»).

03.06.2019
15:07

Кожній дитині – родину!

Кожна дитина для повного та гармонійного розвитку повинна зростати в сім’ї, в атмосфері любові та розуміння.

05.04.2019
14:05

Для дівчинки-сироти із Рожнятівщини у рамках програми соцзахисту придбали житло

Днями юна брошнівчанка Софія отримала омріяний подарунок до дня народження – їй придбали трикімнатну квартиру у Івано-Франківську площею 140 кв. м.

10.01.2019
15:10

В області проведуть профілактичні рейди «Діти вулиці»

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, виявлення і усунення причин та умов, що сприяють вчиненню неповнолітніми злочинів, а також виявлення осіб, які залучають дітей до протиправної діяльності, службами у справах дітей райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення спільно з працівниками ювенальної превенції систематично проводяться профілактичні заходи (рейди): «Діти вулиці», «Вокзал», «Літо» тощо.

22.10.2018
15:21

Про проведення профілактичних рейдів «Діти вулиці»

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, виявлення і усунення причин та умов, що сприяють вчиненню неповнолітніми злочинів, а також виявлення осіб, які залучають дітей до протиправної діяльності, службами у справах дітей райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення систематично проводяться профілактичні заходи (рейди): «Діти вулиці», «Вокзал», «Літо» тощо.

25.09.2018
16:28

Обласна влада вирішує проблему забезпечення житлом дітей-сиріт

Однією з найактуальніших проблем сьогодення є забезпечення громадян житлом. Водночас особливе занепокоєння викликають випадки, коли під загрозою залишитися на вулиці опиняється одна з найбільш вразливих категорій осіб – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Саме держава, в першу чергу, має проявляти турботу про таких дітей як у сфері захисту житлових прав дітей, так й в інших сферах.