18.10.2018
17:07

Легалізація заробітної плати не втрачає актуальності

Днями, в театрі кіно “Люм’єр” відбувся круглий стіл “Активізація участі жінок у бізнесі” в рамках реалізації гендерної ініціативи “SheEmpowers –розширення можливостей жінок в економічному житті міста Івано –Франківська”.

05.10.2018
09:25

Пенсійники провели флешмоб «Легальна заробітна плата – ваш соціальний захист!»

На центральній площі міста Городенка працівники Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України області провели флешмоб «Легальна заробітна плата – ваш соціальний захист!».

01.10.2018
08:11

На Тлумаччині провели флешмоб «Несплачений внесок – втрачена пенсія»

Працівники Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели флешмоб під гаслом «Несплачений внесок – втрачена пенсія» біля ринку роздрібної торгівлі у райцентрі, оскільки тут працює найбільша кількість фізичних осіб-підприємців та найманих працівників.

27.09.2018
16:12

Відбулося засідання міської комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Днями в Івано-Франківській міській раді відбулося засідання міської комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення під головуванням заступника міського голови Богдана Білика.

15:27

Черговий рейд із легалізації виплати заробітної плати пройшов у місті Івано-Франківську

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованої на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення 25 вересня відбувся рейд міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в місті Івано-Франківську.

20.09.2018
16:45

На Івано-Франківщині відбулося чергове заняття «Школи майбутнього пенсіонера»

У головному управлінні Пенсійного фонду України в області 19 вересня відбулося чергове заняття «Школи майбутнього пенсіонера».

18.09.2018
16:56

Нарада щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії, спрямованої на детінізацію зайнятості та доходів населення

На виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 05.09.2018 «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», сьогодні в управлінні Держпраці в області відбулася робоча нарада керівництва управління Держпраці, головного управління Пенсійного фонду України, головного управління Державної фіскальної служби, Держархбудінспекції, Національної поліції і органів місцевого самоврядування.

28.08.2018
15:10

До бойових нагород – трудові

Сьогодні, 28 серпня, виконуючий обов’язки начальника головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Роман Берчак привітав з Днем незалежності України заступника начальника управління – начальника відділу з питань призначення пенсій управління пенсійного забезпечення Романа Олійника та вручив йому нагрудний знак «Знак пошани Пенсійного фонду України».

27.08.2018
08:29

В обласному центрі Прикарпаття провели акцію на захист легальної зайнятості

З нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України та з метою захисту соціальних прав застрахованих осіб працівники головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області 23 серпня провели флешмоб біля центру надання адміністративних послуг в центральній частині Івано-Франківська.

22.08.2018
08:22

Пенсійники Прикарпаття опановують новітні технології

У зв’язку з переводом процесу призначення, перерахунку та виплати пенсій із автоматизованої системи обробки пенсійної документації АСОПД/КОМТЕХ-W на централізовану підсистему «Призначення та виплата пенсій» інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України вчора в головному управлінні ПФУ в області відбувся семінар-навчання.

15.08.2018
15:05

Для роботодавця – потрібний фахівець, для безробітного – можливість працевлаштування

Передумовою якісного вирішення питання працевлаштування безробітних є тісна співпраця державної служби зайнятості та роботодавців. Дуже важливо правильно обрати і здобути професію, та не менш важливо знайти роботу за цією професією.

14.08.2018
13:14

У Косові провели флешмоб на підтримку легального працевлаштування

«Я, за легальну заробітну плату» - під таким гаслом працівники Косівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України під керівництвом начальника об'єднаного управління Марії Рибенчук 10 серпня цього року провели флешмоб на вулицях районного центру.

10.08.2018
09:19

У Надвірній запрацювало сучасне відділення обслуговування пенсіонерів

Днями відбулося відкриття фронт-офісу обслуговування громадян в Надвірнянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду із сучасною модернізованою залою для обслуговування близько 26 тисяч пенсіонерів.

09:03

Відбулося відкриття сервісного центру в місті Надвірній

Одним із пріоритетів діяльності органів Фонду в області є створення належних умов для обслуговування громадян та покращення якості надання послуг (сервісний центр).

31.07.2018
11:48

Зустріч із ветеранами силових структур та відомств

У головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, начальник відділу пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Світлана Обідняк провела зустріч з ветеранами силових структур та відомств.