15.08.2017
15:54

Косівчани обговорили питання надання правової допомоги

В черговий раз в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи у Косівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулася семінар-нарада, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів Фонду Марія Максимів, Юрій Бейсюк та представник відділу Косівського бюро правової допомоги Петро Григорчук.

11.08.2017
09:06

Для тимчасово безробітних провели семінар із питань легального працевлаштування

Днями в Косівському районному центрі зайнятості за участю представників об’єднаного управління Пенсійного фонду України відбувся семінар для безробітних на тему «Працюй легально – заробляй страховий стаж».

09.08.2017
09:28

Косівчанам роз’яснювали наслідки «тіньової» зайнятості

Днями працівники Косівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели черговий флешмоб «Легалізація заробітної плати».

02.08.2017
08:10

На Тлумаччині провели флешмоб

У рамках інформаційної компанії спрямованої на легалізацію зайнятості населення, працівники Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели флешмоб на тему «Ні-зарплаті в конверті».

25.07.2017
08:09

Відбулося навчання кадровиків системи Пенсійного фонду області

У головному управлінні Пенсійного фонду України в області відбувся семінар-нарада із працівниками, відповідальними за роботу з персоналом і організаційно-інформаційну діяльність в об’єднаних управліннях та управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську.

21.07.2017
11:04

Підбито підсумки роботи головного управління Пенсійного фонду України в області за перше півріччя

Працівники Пенсійного фонду України в області протягом першого півріччя 2017 року забезпечили виконання пріоритетних напрямків діяльності щодо сталого фінансування та виплати пенсій, подальшого покращення якості надання послуг громадянам, наповнення бюджету і цільового використання коштів фонду.

20.07.2017
08:34

Відбулася селекторна нарада з питань організації заходів, спрямованих на легалізацію трудових відносин

За дорученням міністра соціальної політики України Андрія Реви 18 липня відбулася спільна селекторна нарада з питань щодо заходів спрямованих на легалізацію трудових відносин та контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення під головуванням голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного та голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги.

14.07.2017
08:11

На Тисмениччині провели черговий флешмоб щодо переваг легальної зайнятості

З метою привернення уваги громадськості до проблем неофіційного працевлаштування для інформування населення щодо економічних та соціальних переваг отримання легальних доходів працівники Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в області провели черговий флешмоб на тему «Ні зарплаті в тіні».

10.07.2017
08:13

Відбулося чергове заняття в «Школі майбутнього пенсіонера»

У Косівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України днями відбулося чергове заняття «Школи майбутнього пенсіонера».

03.07.2017
17:07

До уваги фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку

Єдиний внесок для платників, в тому числі фізичних осіб-підприємців, встановлюється у розмірі 22 відсотки до бази нарахування (частина п’ята статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

27.06.2017
11:05

У Тлумачі пенсійники провели зустріч з ветеранами праці

Заступник начальника Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ірина Кочкодан днями провела зустріч з ветеранами праці та пенсіонерами.

23.06.2017
15:40

Обговорено основні напрямки реформування пенсійної системи

В головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області 22 червня провели нараду-семінар із начальниками відділів з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій територіальних управлінь фонду.

21.06.2017
08:30

Працівники пенсійного фонду Калущини наближають свої послуги до громад

Про послуги Пенсійного фонду, інноваційні підходи в його роботі, пенсійну реформу, можливість організації громадської приймальні, а також ряд інших, не менш важливих питань з соціально-економічного життя громади, йшлося під час робочої зустрічі заступника начальника Калуського об’єднаного управління Пенсійного фонду України області Наталії Костюк з головою Верхнянської ОТГ Миколою Філіповичем, яка відбулась в рамках проведення Дня Пенсійного фонду працівниками фонду у цій громаді.

16.06.2017
10:39

«День Пенсійного фонду» в Коломиї

Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України провело «День Пенсійного фонду» у відокремленому структурному підрозділі політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Захід відбувся на запрошення педагогічного колективу з метою ознайомлення викладчів з основними засадами пенсійної реформи та роботою щодо впровадження нових технологій і сервісу обслуговування громадян.

15.06.2017
13:46

В ефірі телебачення «Галичина» говорили про пенсійну реформу

13 червня на обласному телебаченні «Галичина» впродовж 40 хвилин мешканці краю мали змогу з уст заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, заслуженого працівника соціальної сфери Романа Берчака почути інформацію щодо реформування пенсійної системи.