16.08.2019
15:16

Виїзний прийом громадян

Головний спеціаліст Коломийського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Світлана Грицьків провела виїзний прийом громадян у Печеніжинській об’єднаній територіальній громаді.

15:11

Лекція на тему «Е-пенсія» - признач пенсію в «один дотик»

Начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Ольга Литвиненко провела лекцію на тему «Е-пенсія» - признач пенсію в «один дотик» у Калуському центрі зайнятості.

14:45

Літня школа «Внутрішнє переміщення в Україні: від викликів до дій»

У Яремчі запустили проект Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: від викликів до дій» за участі міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадима Черниша. У роботі літньої школи взяла участь начальник управління з питань виплати пенсії головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Галина Осадчук.

14.08.2019
11:50

«Е-пенсія»: признач пенсію в «один дотик»

Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через вебпортал електронних послуг фонду.

13.08.2019
10:06

Виїзний прийом громадян відбувся в П’ядицькій ОТГ

Головний спеціаліст Коломийського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Христина Сіщук провела виїзний прийом громадян у П’ядицькій об’єднаній територіальній громаді.

09.08.2019
13:16

Продовжує активно працювати рейдова робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно у місті Івано-Франківську продовжує активно працювати рейдова робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

07.08.2019
09:19

Обрано голову Івано-Франківської обласної організації професійної спілки працівників Пенсійного фонду України

6 серпня відбулась звітно-виборна конференція Івано-Франківської обласної організації професійної спілки працівників Пенсійного фонду України. На порядок денний було винесено декілька питань: звіт голови профспілки за попередній період, обрання голови Івано-Франківської обласної організації профспілки Пенсійного фонду України та інше.

01.08.2019
10:05

Роз’яснювальна робота з перевізниками

Працівники Тисменицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) провели роз’яснювальну роботу з перевізниками маршруту Тисмениця–Івано–Франківськ.

31.07.2019
08:25

Переваги легального працевлаштування

Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з питань щодо дотримання законодавства в частині оформлення найманих працівників, адже це є одним із основних чинників збільшення фонду оплати праці, а значить розширення бази нарахування внесків та наповнення бюджету Фонду.

26.07.2019
09:04

Відбувся семінар з роботодавцями та найманими працівниками

Про основні зміни в пенсійному законодавстві розповіла начальник Городенківського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України в області під час семінару в районній філії обласного центру зайнятості з роботодавцями та найманими працівниками.

25.07.2019
16:33

Пенсійний фонд стає ближче до жителів ОТГ

Відбулася робоча зустріч начальника Калуського відділу обслуговування громадян Наталії Костюк з головою Новицької об’єднаної територіальної громади Михайлом Срібняком.

15:03

Переваги легального працевлаштування

Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з питань щодо дотримання законодавства в частині оформлення найманих працівників, адже це є одним із основних чинників збільшення фонду оплати праці, а значить розширення бази нарахування внесків та наповнення бюджету Фонду.

23.07.2019
10:20

Семінари за участю фахівців органів Пенсійного фонду в області

Представники головного управління Пенсійного фонду України в області взяли участь у семінарах для безробітних.

22.07.2019
12:05

Представники Коломийського сервісного центру відвідали жительку з інвалідністю

З метою наближення послуг до громадян Коломийський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) провів виїзний прийом до жительки села Старий Гвіздець. Пенсіонерка зателефонувала в сервісний центр з проханням прийняти від неї заяву на зміну способу виплати пенсій у зв’язку з неможливістю пересуватися.

11:02

Робота на віддалених робочих місцях

Коломийський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) провів прийом громадян на віддаленому робочому місці, в приміщенні центру надання адміністративних послуг Печеніжинської селищної ради.