28.01.2020
14:40

Про «Е-пенсію» під час виїзного прийому громадян

Головний спеціаліст Коломийського відділу обслуговування громадян Олександра Шляхтич здійснила виїзний прийом громадян у Матеївецькій об’єднаній територіальній громаді.

22.01.2020
10:12

Несплачені внески – втрачена пенсія

Під гаслом «Несплачені внески – втрачена пенсія» працівники Пенсійного фонду України провели флешмоб в місті Тлумач.

18.12.2019
09:07

Відбулося засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України в області

Під головуванням начальника головного управління ПФУ в області Надії Павлюк відбулося засідання колегії територіального підрозділу ПФУ в області.

12.12.2019
10:14

У рамках тижня права студентам розповіли про засади пенсійного законодавства

До Всеукраїнського тижня права спеціалісти головного управління Пенсійного фонду в області провели зустріч з студентами юридичного коледжу Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія».

11.12.2019
17:05

День відкритих дверей у відділі обслуговування громадян

У рамках дуальної освіти студенти Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільський національний економічний університет відвідали Івано-Франківський відділ обслуговування громадян.

06.12.2019
13:05

Проблеми працевлаштування та соціальний захист осіб з інвалідністю

Начальник відділу з питань перерахунків пенсій Світлана Дунда взяла участь в семінарі «Проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю та їх соціальний захист» у Тлумацькій філії обласного центру зайнятості.

11:01

З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю

З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю начальник Калуського відділу обслуговування громадян Наталія Костюк та її заступник Оксана Атаманчук провели низку заходів з метою налагодження комунікацій із особами з інвалідністю.

02.12.2019
09:10

Для студентів Коломийського політехнічного коледжу провели «День відкритих дверей»

Захід відбувся на базі Коломийського сервісного центру. Презентуючи основні засади роботи Пенсійного фонду України, начальник Коломийського відділу обслуговування громадян Галина Григорчук ознайомила студентів зі складовими пенсійного забезпечення, спектром надання послуг, сучасними сервісами та новаціями.

27.11.2019
11:16

«Легальна зарплата – наш соціальний захист!» – флешмоб від пенсійників в Івано-Франківську

Працювати легально та відмовлятись від заробітної плати в «конвертах» закликали громадськість фахівці головного управління Пенсійного фонду України в області під час флешмобу на славнозвісній «стометрівці» – пішохідній частині вулиці Незалежності в Івано-Франківську.

22.11.2019
13:49

Зустріч в обласній організації товариства сліпих

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами, заступник начальника управління застосування пенсійного законодавства-начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства Роман Олійник взяв участь в урочистих зборах з представниками Івано-Франківської обласної організації українського товариства сліпих.

13:43

Лекція для тимчасово непрацюючих громадян

Заступник начальника Галицького відділу обслуговування громадян Ірина Іванів провела лекцію для тимчасово непрацюючих громадян в Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості на тему: «Легальне працевлаштування – запорука майбутньої пенсії».

05.11.2019
09:35

Триває оцифрування пенсійних справ

З жовтня цього року головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області розпочало масштабне оцифрування паперових пенсійних справ (ретроконверсію).

17.10.2019
09:07

Відбувся виїзний прийом громадян

Спеціаліст Городенківського відділу обслуговування громадян Людмила Олійник, провела виїзний прийом за місцем проживання осіб з обмеженими фізичними можливостями.

16.10.2019
13:27

Прикарпатські пенсійники розпочали процес оцифрування пенсійних справ

У Пенсійному фонді України активно створюється новітня система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, головний вектор якої – покращення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи.

01.10.2019
10:27

Пенсійники зустрілися з курсантами академії внутрішніх справ

Представники головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області провели зустріч з курсантами 303 взводу Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ.