02.12.2019
09:10

Для студентів Коломийського політехнічного коледжу провели «День відкритих дверей»

Захід відбувся на базі Коломийського сервісного центру. Презентуючи основні засади роботи Пенсійного фонду України, начальник Коломийського відділу обслуговування громадян Галина Григорчук ознайомила студентів зі складовими пенсійного забезпечення, спектром надання послуг, сучасними сервісами та новаціями.

27.11.2019
11:16

«Легальна зарплата – наш соціальний захист!» – флешмоб від пенсійників в Івано-Франківську

Працювати легально та відмовлятись від заробітної плати в «конвертах» закликали громадськість фахівці головного управління Пенсійного фонду України в області під час флешмобу на славнозвісній «стометрівці» – пішохідній частині вулиці Незалежності в Івано-Франківську.

22.11.2019
13:49

Зустріч в обласній організації товариства сліпих

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами, заступник начальника управління застосування пенсійного законодавства-начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства Роман Олійник взяв участь в урочистих зборах з представниками Івано-Франківської обласної організації українського товариства сліпих.

13:43

Лекція для тимчасово непрацюючих громадян

Заступник начальника Галицького відділу обслуговування громадян Ірина Іванів провела лекцію для тимчасово непрацюючих громадян в Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості на тему: «Легальне працевлаштування – запорука майбутньої пенсії».

05.11.2019
09:35

Триває оцифрування пенсійних справ

З жовтня цього року головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області розпочало масштабне оцифрування паперових пенсійних справ (ретроконверсію).

17.10.2019
09:07

Відбувся виїзний прийом громадян

Спеціаліст Городенківського відділу обслуговування громадян Людмила Олійник, провела виїзний прийом за місцем проживання осіб з обмеженими фізичними можливостями.

16.10.2019
13:27

Прикарпатські пенсійники розпочали процес оцифрування пенсійних справ

У Пенсійному фонді України активно створюється новітня система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, головний вектор якої – покращення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи.

01.10.2019
10:27

Пенсійники зустрілися з курсантами академії внутрішніх справ

Представники головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області провели зустріч з курсантами 303 взводу Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ.

26.09.2019
09:23

Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні об’єднаних територіальних громад

Начальник управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного Фонду України в області Оксана Козло взяла участь в семінарі-тренінгу «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні об’єднаних територіальних громад», організованої в рамках Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що впроваджується Міністерством соціальної політики за підтримки Світового банку та за участю заступника міністра соціальної політики Віталія Музиченка.

24.09.2019
15:17

Зустріч із студентською молоддю ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника»

Працівники головного управління Пенсійного фонду в Івано-Франківській області провели зустріч із студентами, освітнього ступеня «магістр» ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника».

10:16

Пенсійники продовжують інформувати про функціонування веб-порталу

Заступник начальника Долинського відділу обслуговування громадян Наталія Ліцман провела зустріч з колективом працівників ПАТ «Живиця». Працівникам роз’яснено принцип дії нового функціоналу Веб-порталу пенсійного фонду України Е-пенсія «призначення в один дотик», яка є однією із складових частин системи надання послуг в електронній формі.

08:38

Зустріч у трудовому колективі

Начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №6 Наталія Савчин та провідний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економічного управління Леся Ковальчук провели зустріч у трудовому колективі відділу культури та туризму Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

20.09.2019
09:00

Продовжує роботу рейдова робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Для проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно у місті Івано – Франківську продовжує активно працювати рейдова робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

08:58

Продовжуються зустрічі з трудовими колективами

Головний спеціаліст Галицького відділу обслуговування громадян Галина Сусловська провела зустріч з педагогічним колективом працівників Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

08:52

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ЗУСТРІЧІ У ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ

Заступник начальника Долинського відділу обслуговування громадян Наталія Ліцман провела зустріч з колективом працівників комунального підприємства «Вигодський комбінат комунальних підприємств».