17.10.2019
09:07

Відбувся виїзний прийом громадян

Спеціаліст Городенківського відділу обслуговування громадян Людмила Олійник, провела виїзний прийом за місцем проживання осіб з обмеженими фізичними можливостями.

16.10.2019
13:27

Прикарпатські пенсійники розпочали процес оцифрування пенсійних справ

У Пенсійному фонді України активно створюється новітня система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, головний вектор якої – покращення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи.

01.10.2019
10:27

Пенсійники зустрілися з курсантами академії внутрішніх справ

Представники головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області провели зустріч з курсантами 303 взводу Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ.

26.09.2019
09:23

Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні об’єднаних територіальних громад

Начальник управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного Фонду України в області Оксана Козло взяла участь в семінарі-тренінгу «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні об’єднаних територіальних громад», організованої в рамках Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що впроваджується Міністерством соціальної політики за підтримки Світового банку та за участю заступника міністра соціальної політики Віталія Музиченка.

24.09.2019
15:17

Зустріч із студентською молоддю ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника»

Працівники головного управління Пенсійного фонду в Івано-Франківській області провели зустріч із студентами, освітнього ступеня «магістр» ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника».

10:16

Пенсійники продовжують інформувати про функціонування веб-порталу

Заступник начальника Долинського відділу обслуговування громадян Наталія Ліцман провела зустріч з колективом працівників ПАТ «Живиця». Працівникам роз’яснено принцип дії нового функціоналу Веб-порталу пенсійного фонду України Е-пенсія «призначення в один дотик», яка є однією із складових частин системи надання послуг в електронній формі.

08:38

Зустріч у трудовому колективі

Начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №6 Наталія Савчин та провідний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економічного управління Леся Ковальчук провели зустріч у трудовому колективі відділу культури та туризму Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

20.09.2019
09:00

Продовжує роботу рейдова робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Для проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно у місті Івано – Франківську продовжує активно працювати рейдова робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

08:58

Продовжуються зустрічі з трудовими колективами

Головний спеціаліст Галицького відділу обслуговування громадян Галина Сусловська провела зустріч з педагогічним колективом працівників Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

08:52

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ЗУСТРІЧІ У ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ

Заступник начальника Долинського відділу обслуговування громадян Наталія Ліцман провела зустріч з колективом працівників комунального підприємства «Вигодський комбінат комунальних підприємств».

16.09.2019
15:34

Продовжує роботу рейдова робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно у місті Івано-Франківську продовжує активно працювати рейдова робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

13.09.2019
10:57

Зустріч із трудовим колективом

Начальник Верховинського відділу обслуговування громадян Роман Савчук провів зустріч із працівниками Верховинського бюро правової допомоги Коломийського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.

10:54

ТРИВАЄ ПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНОЇ РОБОТИ

Провідний спеціаліст Верховинського відділу обслуговування громадян Світлана Середа провела інформаційно-роз’яснювальну роботу у редакції газети «Верховинські Вісті» та Верховинському районному лісгоспі.

12.09.2019
13:56

Зустрічі в лісових колективах Долинщини

Спеціалісти управління контрольно-перевірочної робити головного управління Пенсійного фонду в Івано-Франківській області Цап Оксана та Гошилик Ірина провели зустрічі в трудових колективах ДП «Вигодське лісове господарство» та ПрАТ «Вигодський лісокомбінат».

13:55

Виїзний прийом громадян у центрі надання адміністративних послуг  

Головним спеціалістом Галицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУПФУ в Івано-Франківській області Галиною Сусловською проведено виїзний прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг міста Бурштин.