16.04.2018
11:50

Затверджено форму звітів про укладені договори купівлі-продажу нерухомості

Про це в інтерв’ю обласному телебаченню ”Галичина” повідомила начальник відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в області Ольга Смеречанська.

06.04.2018
14:04

У Заболотівській територіальній громаді розпочнуть прийом громадян працівники Пенсійного фонду

У Заболотівській територіальній громаді розпочнуть прийом громадян працівники Пенсійного фонду

13:06

З 1 квітня працюючим пенсіонерам перераховані пенсії

Про це в інтерв’ю телерадіомовній компанії «Карпати» розповів заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Берчак.

29.03.2018
11:11

Доступність для усіх категорій громадян

Для покращення обслуговування громадян у Тисменицькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулося відкриття «прозорого» офісу.

28.03.2018
11:58

Про зміни в пенсійному законодавстві та перерахунок «військових» пенсій в прямому ефірі

Про хід пенсійної реформи загалом та особливості перерахунку «військових» пенсій зокрема в прямому ефірі на обласному телебаченні «Галичина» розповіли заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Берчак та начальник відділу пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Світлана Обідняк.

26.03.2018
11:11

День Пенсійного фонду в м. Івано-Франківську

З метою підвищення рівня обізнаності студентів щодо діяльності Пенсійного фонду України, фахівці управління ПНУ в м. Івано - Франківську вкотре провели «День відкритих дверей» для студентів Івано - Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету.

23.03.2018
10:58

На Калущині розпочато анкетування

З метою вивчення суспільної думки про якість надання послуг Калуським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Івано – Франківської області з 21.02.2018 р. по 21.04.2018 року розпочато анкетування для відвідувачів.

10:27

Проведено виїзний прийом громадян керівництвом області

Згідно з графіком виїзних прийомів громадян, першим заступником начальника головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Валерієм Семанишиним проведено виїзний прийом громадян в Надвірнянському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України.

20.03.2018
09:18

Пенсійники Тлумаччини провели черговий флешмоб

Працівники Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели у центрі міста Тлумача флешмоб «Зарплата в конверті – втрачена пенсія» та «Не позбавляй себе гідної пенсії у майбутньому». Метою заходу є залучення жителів до активної громадянської позиції щодо викорінення тіньової зайнятості.

19.03.2018
16:21

На Косівщині тривають уроки в «Школі майбутнього пенсіонера»

Чергове заняття в «Школі майбутнього пенсіонера» днями провели головні спеціалісти фінансово-економічного відділу Косівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Мирослава Третяк та Наталія Джуряк.

15.03.2018
15:04

Про зміни у пенсійному законодавстві говорили на Городенківщині

Начальник Городенківського відділу обслуговування громадян Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олександра Николаїшин взяла участь у засіданні «круглого столу» «Жінка на ринку праці», яке відбулося у Городенківському районному центрі зайнятості.

14.03.2018
09:34

У Пенсійному фонді області планують упорядкувати систему територіальних органів

Про нововведення в бухгалтерському обліку бюджетних установ, дотримання вимог Порядку обчислення середньої заробітної плати, порядок нарахування і своєчасність виплати заробітної плати за час відпустки та перебування на лікарняних листках, йшлося сьогодні на семінар-нараді в головному управлінні Пенсійного фонду України в області, в якій взяли участь начальники фінансово-економічних відділів-головні бухгалтери територіальних управлінь фонду області.

13.03.2018
15:06

Перерахунок військових пенсій на Прикарпатті

Про перерахунки військових пенсій в інтерв’ю журналістові філії ПАТ «НСТУ «Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати» розповіла Світлана Обідняк – начальник відділу пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

12.03.2018
08:21

Обговорено організаційно-інформаційну діяльність структур ПФУ в області

6 березня в головному управлінні Пенсійного фонду України в області відбулася семінар-нарада із працівниками, відповідальними за роботу з персоналом і організаційно-інформаційну діяльність в територіальних управліннях фонду області.

28.02.2018
08:16

В обласному центрі діє школа майбутнього пенсіонера

Днями в приміщенні управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську відбулась зустріч з людьми передпенсійного віку під назвою «Школа майбутнього пенсіонера».