14.02.2018
16:26

Пенсійники Прикарпаття підбили підсумки роботи за минулий рік

Сьогодні відбулося засідання підсумкової колегії головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області за участю заступника голови правління Пенсійного фонду України Владислава Машкіна.

26.01.2018
11:02

У Пенсійному фонді області обговорили соціальний захист чорнобильців

В головному управлінні Пенсійного фонду України в області відбулася зустріч з пенсіонерами – представниками громадської організації «Прикарпатбат Чорнобиль», зумовлена отриманими повідомленнями про припинення виплат за судовими рішеннями.

16.01.2018
10:14

На Косівщині говорили про легальну зайнятість

Вперше в цьому році про легальну зайнятість говорили на черговому спільному профінформаційному семінарі, який в районному центрі зайнятості провели працівники центру зайнятості та Косівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України області для найманих працівників, громадян, що шукають роботу.

29.12.2017
11:03

Січневі пенсії виплатять у грудні

Про це повідомив заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Роман Берчак.

08:13

Проблеми чорнобильців знову на часі

У заступника голови обласної держадміністрації Богдана Кобилянського відбулася зустріч з керівниками та активістами чорнобильських організацій Прикарпаття, під час якої були обговорені питання пенсійного забезпечення, соціального захисту та медичного обслуговування інвалідів – чорнобильців.

27.12.2017
09:08

Обговорено стан організації роботи з внутрішнього аудиту та виконавську дисципліну в ПФУ в області

26 грудня відбулася колегія головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області. У ній взяли участь начальник головного управління Надія Павлюк, керівники структурних підрозділів головного управління та керівники територіальних управлінь фонду області.

18.12.2017
11:38

Продовжується роз’яснення актуальних питань з пенсійного законодавства

В головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області відбувся семінар-навчання для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ організацій , у якому взяла участь начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в області Ганна Атаманюк.

08:15

Відбувся семінар щодо змін у пенсійному законодавстві

З метою роз’яснення змін пенсійного законодавства минулого тижня відбувся семінар, у якому взяли участь начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Ганна Атаманюк, голова Ради професійних спілок області Ігор Басюк та представники обласних організацій профспілок.

15.12.2017
10:00

Про пенсійне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС про пенсійне забезпечення чорнобильців та перспективи його покращення обласній державній телерадіомовній компанії «Карпати» розповів заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Роман Берчак.

04.12.2017
08:11

Захисти себе – працюй легально

Флешмоб під такою назвою минулого тижня провели працівники управління Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту Тернопільського національного економічного університету.

01.12.2017
15:49

Новації в пенсійному законодавстві

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі - Закон 2148) за нормами якого з 1 жовтня 2017 року здійснено осучаснення пенсій, призначених за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

30.11.2017
11:12

Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України обговорили на колегії ГУ ПФУ в області

Про реалізацію завдань Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року обговорили під час засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України області вчора, 29 листопада, яке відбулося під головуванням начальника головного управління Надії Павлюк.

23.11.2017
16:14

У трудовому колективі на Городенківщині говорили про пенсійну реформу

Спеціалісти Тлумацького об'єднаного управління Пенсійного фонду України, провели зустріч у трудовому колективі філії Городенківської РЕМ АТ «Прикарпаттяобленерго».

22.11.2017
08:33

Накопичувальна пенсійна система - як інструмент соціального захисту майбутніх пенсіонерів

Пенсійне забезпечення – важлива складова системи соціального захисту населення, як нинішніх пенсіонерів, так і працюючих громадян, які повинні в процесі трудової діяльності заробити гідну пенсію.

20.11.2017
10:55

Косівчани провели семінар

Минулого тижня Оксана Намистюк, начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації, Галина Крутофіст, заступник начальника Косівського відділу обслуговування громадян, Наталія Джуряк, головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Косівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України взяли участь у спільному з районним центром зайнятості семінарі для безробітних.