12.03.2020
13:21

Флешмоб «Е-пенсія»

Працівники головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області провели флешмоб про запровадження нового сервісу Пенсійного фонду України «Е-ПЕНСІЯ».

05.03.2020
14:39

Легалізація заробітної плати не втрачає актуальності

Головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в області Василь Базавляк взяв участь в рейді робочої групи «З питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення».

18.02.2020
15:48

Під час «години у кріслі редактора» додзвонювачам розповіли про норми пенсійного законодавства

У редакції газети «Вільний Голос», під час інформаційної години у кріслі редактора, заступник начальника управління обслуговування громадян-начальник Коломийського відділу обслуговування громадян Галина Григорчук роз’яснила жителям району норми пенсійного законодавства.

14:44

Семінар-нарада спеціалістів контрольно-перевірочної роботи

У головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області відбулася нарада-семінар із керівниками та спеціалістами відділів контрольно-перевірочної роботи управління контрольно-перевірочної роботи. У його роботі взяв участь заступник начальника ГУ ПФУ в області Тарас Шевчук.

11:02

Комісія з питань підтвердження стажу роботи

17 лютого в головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області відбулося засідання комісії з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що подать право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років.

14.02.2020
11:51

Чергові заняття в «Школі майбутнього пенсіонера» провели на Коломийщині

З метою надання консультативної та практичної допомоги з питань пенсійного забезпечення фахівці пенсійної служби області систематично проводять навчання для осіб пенсійного віку. Ці заходи допомагають громадянам заздалегідь підготувати документи для призначення пенсії, вирішити проблемні питання та адаптуватися до свого нового статусу.

06.02.2020
17:07

В головному управлінні ПФУ в області підбили підсумки роботи за минулий рік

У головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області відбулося засідання колегії за підсумкам роботи у 2019 році.

30.01.2020
16:36

Зустріч у відділенні ПАТ «Приватбанку»

Заступником начальника Івано-Франківського відділу обслуговування громадян – Михайлом Шнайдером взято участо в зустрічі із викладачами та студентами другого курсу Бурштинського енергетичного технікуму в приміщенні відділення ПАТ «Приватбанк».

29.01.2020
16:52

Легалізація заробітної плати

Головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в області Василь Базавляк взяв участь в рейді робочої групи «З питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення».

08:22

Відбулася зустріч з питань легалізації зайнятості населення

В управлінні Держпраці Івано-Франківської області з представниками Головного управління Пенсійного фонду України в області, Івано-Франківського обласного центру зайнятості 24 січня 2020 року відбулася зустріч щодо проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів з питань легалізації зайнятості населення на виконання доручення Прем’єра міністра України Олега Гончарука від 22.01.2020 року №2313/01-20.

28.01.2020
14:40

Про «Е-пенсію» під час виїзного прийому громадян

Головний спеціаліст Коломийського відділу обслуговування громадян Олександра Шляхтич здійснила виїзний прийом громадян у Матеївецькій об’єднаній територіальній громаді.

22.01.2020
11:16

Відкриття ЦНАПу в Ланчинській ОТГ

У рамках програми «U-LEAD з Європою» відбулося відкриття ЦНАПу в Ланчинській об’єднаній територіальній громаді. У відкритті взяв участь начальник Надвірнянського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області (сервісний центр) Ігор Пацак.

10:12

Несплачені внески – втрачена пенсія

Під гаслом «Несплачені внески – втрачена пенсія» працівники Пенсійного фонду України провели флешмоб в місті Тлумач.

18.12.2019
09:07

Відбулося засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України в області

Під головуванням начальника головного управління ПФУ в області Надії Павлюк відбулося засідання колегії територіального підрозділу ПФУ в області.

12.12.2019
10:14

У рамках тижня права студентам розповіли про засади пенсійного законодавства

До Всеукраїнського тижня права спеціалісти головного управління Пенсійного фонду в області провели зустріч з студентами юридичного коледжу Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія».