15.08.2018
15:05

Для роботодавця – потрібний фахівець, для безробітного – можливість працевлаштування

Передумовою якісного вирішення питання працевлаштування безробітних є тісна співпраця державної служби зайнятості та роботодавців. Дуже важливо правильно обрати і здобути професію, та не менш важливо знайти роботу за цією професією.

14.08.2018
13:14

У Косові провели флешмоб на підтримку легального працевлаштування

«Я, за легальну заробітну плату» - під таким гаслом працівники Косівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України під керівництвом начальника об'єднаного управління Марії Рибенчук 10 серпня цього року провели флешмоб на вулицях районного центру.

10.08.2018
09:19

У Надвірній запрацювало сучасне відділення обслуговування пенсіонерів

Днями відбулося відкриття фронт-офісу обслуговування громадян в Надвірнянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду із сучасною модернізованою залою для обслуговування близько 26 тисяч пенсіонерів.

09:03

Відбулося відкриття сервісного центру в місті Надвірній

Одним із пріоритетів діяльності органів Фонду в області є створення належних умов для обслуговування громадян та покращення якості надання послуг (сервісний центр).

31.07.2018
11:48

Зустріч із ветеранами силових структур та відомств

У головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, начальник відділу пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Світлана Обідняк провела зустріч з ветеранами силових структур та відомств.

25.07.2018
09:28

У ПФУ Прикарпаття розглянули результати діяльності фонду у першому півріччі цього року

Учора відбулося засідання підсумкової колегії головного управління Пенсійного фонду України в області, у якій взяли участь керівники структурних підрозділів головного управління і територіальних управлінь фонду області та соціальні партнери: Ігор Росипайло – начальник територіального управління Держпраці області, Ігор Басюк – голова ради профспілок області та Василь Скригунець – виконавчий директор обласного об’єднання організації роботодавців.

18.07.2018
15:30

Флешмоб в Івано-Франківську на підтримку легалізації заробітної плати

«Нелегальна зарплата – втрачена пенсія» – під таким гаслом працівники головного управління Пенсійного фонду України в області провели флешмоб в центральній частині міста Івано-Франківська.

26.06.2018
17:09

Пенсійний фонд України запроваджує новий сервіс – смс-інформування

Сьогодні в головному управлінні Пенсійного фонду України в області проведено нараду-семінар із заступниками начальників територіальних управлінь фонду, які відповідають за організацію роботи з питань пенсійного забезпечення.

25.06.2018
15:59

Перший прийом громадян фахівцями Пенсійного фонду в Яблунівській ОТГ

З метою підвищення рівня поінформованості людей, надання їм консультацій безпосередньо за місцем проживання, ефективним є здійснення виїзних прийомів. Вперше після створення Яблунівської об’єднаної територіальної громади заступник начальника Косівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Галина Девда та головний спеціаліст Ліана Ковалюк проведли прийом громадян.

23.06.2018
09:27

Стань користувачем веб-порталу електронних послуг – будь проінформованим

Працівники Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели на центральній площі міста Городенка флешмоб «Стань користувачем веб-порталу – будь проінформованим».

22.06.2018
08:38

День відкритих дверей для студентів Коломийщини

Уже вкотре в Коломийському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України пройшов «День відкритих дверей».

18.06.2018
09:16

Тривають уроки в «Школі майбутнього пенсіонера»

Основним завданням роботи з майбутніми пенсіонерами є підготовка необхідних документів для призначення пенсій та їх правова оцінка. Днями в головному управлінні Пенсійного фонду України в області заступник начальника управління пенсійного забезпечення Роман Олійник провів заняття в «Школі майбутнього пенсіонера».

15.06.2018
08:25

Студентам Надвірнянського коледжу розповіли про пенсійне забезпечення

Заступник начальника Надвірнянського об’єднаного управління ПФУ Дмитро Наливайко та начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Ольга Недоступ провели зустріч із студентами другого курсу Надвірнянського коледжу НТУ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

11.06.2018
09:35

Для студентів провели «День відкритих дверей»

У головному управлінні Пенсійного фонду України в області відбувся «День відкритих дверей» для слухачів магістратури Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу під керівництвом доцента кафедри публічного управління і адміністрування, кандидата філософських наук, доцента, заслуженого економіста України Ярослава Арабчука.

06.06.2018
10:11

Відбулася зустріч керівництва Пенсійного фонду України в області з духовенством Прикарпаття

Про основні напрямки реформування пенсійної системи йшлося на зустрічі начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Надії Павлюк та заступника начальника головного управління Романа Берчака з духовенством Івано-Франківської єпархії Української греко-католицької церкви.