18.06.2018
09:16

Тривають уроки в «Школі майбутнього пенсіонера»

Основним завданням роботи з майбутніми пенсіонерами є підготовка необхідних документів для призначення пенсій та їх правова оцінка. Днями в головному управлінні Пенсійного фонду України в області заступник начальника управління пенсійного забезпечення Роман Олійник провів заняття в «Школі майбутнього пенсіонера».

15.06.2018
08:25

Студентам Надвірнянського коледжу розповіли про пенсійне забезпечення

Заступник начальника Надвірнянського об’єднаного управління ПФУ Дмитро Наливайко та начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Ольга Недоступ провели зустріч із студентами другого курсу Надвірнянського коледжу НТУ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

11.06.2018
09:35

Для студентів провели «День відкритих дверей»

У головному управлінні Пенсійного фонду України в області відбувся «День відкритих дверей» для слухачів магістратури Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу під керівництвом доцента кафедри публічного управління і адміністрування, кандидата філософських наук, доцента, заслуженого економіста України Ярослава Арабчука.

06.06.2018
10:11

Відбулася зустріч керівництва Пенсійного фонду України в області з духовенством Прикарпаття

Про основні напрямки реформування пенсійної системи йшлося на зустрічі начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Надії Павлюк та заступника начальника головного управління Романа Берчака з духовенством Івано-Франківської єпархії Української греко-католицької церкви.

04.06.2018
10:13

День відкритих дверей ПФУ на Коломийщині

У Коломийському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України очільниця управління Галина Григорчук провела «День відкритих дверей» для студентів Коломийського економіко-правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

31.05.2018
15:45

Зустріч з головою правління ПРАТ «Івано-Франківський завод «Промприлад»

Одним з пріоритетних завдань органів Пенсійного фонду України в області є наповнення бюджету Фонду, тому питання погашення заборгованості по платежах – на особливому контролі.

25.05.2018
14:31

Виїзний прийом громадян у Войнилівській ОТГ

У селищі міського типу Войнилів Войнилівської об’єднаної територіальної громади відбувся виїзний прийом громадян за участю першого заступника Калуського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області Степана Різника.

13:29

Виїзний прийом громадян на Коломийщині

Фахівці Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області провели виїзний прийом в приміщеннях Гвіздецької та Отинійської селищних рад.

08:33

«Офіційно працюй – у гідну пенсію інвестуй»

З метою привернення уваги громадськості до проблем нелегальних трудових відносин та «тіньової» зарплати, що тягне за собою втрату соціальних гарантій у майбутньому, працівники Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області провели флешмоб на Залізничному вокзалі Регіональної філії «Львівська залізниця» в місті Коломия.

23.05.2018
14:58

У поштовому відділенні Коломиї роз’яснювали зміни в пенсійному законодавстві

Фахівці Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в області в залі центру поштового зв’язку № 3 Івано-Франківської дирекції ПАТ «Укрпошта» в місті Коломия здійснили прийом громадян.

22.05.2018
14:00

Інформкампанія щодо змін у пенсійному законодавстві триває

Відбулася зустріч трудового колективу дошкільного навчального закладу «Зірочка» в місті Городенка з головним спеціалістом відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України області Тетяною Каглянчук.

08:23

На День вишиванки пенсійники відвідали підопічних психоневрологічного інтернату

Начальник Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області Наталія Лагойда з колективом відвідали Погонянський психоневрологічний інтернат.

18.05.2018
09:28

Відбувся виїзний прийом громадян керівництвом області

Згідно з графіком виїзних прийомів громадян, начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Надія Павлюк провела виїзний прийом громадян в Косівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Івано-Франківської області.

16.05.2018
10:18

У Городенці та Коломиї працівникам банківських установ роз’яснювали зміни у пенсійному законодавстві

Днями начальник Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України області Галина Григорчук провела зустріч із керівництвом ПАТ «Ідея Банк». А заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в області Галина Драбик зустрілася із трудовим колективом АТ «Ощадбанк» у м. Городенка.

15.05.2018
11:06

Зарплата в конверті – злидні на старість

Під таким гаслом працівники Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели флешмоб в місті Тисмениці та селищі Богородчани.