18.10.2017
09:15

На Прикарпатті розпочалася довгоочікувана виплата підвищених пенсій

Про це в прямому ефірі на обласному телебаченні «Галичина» повідомили заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Берчак та начальник управління Фонду в місті Івано-Франківську Оксана Козло.

08:20

Визначено основні завдання для органів Пенсійного фонду України в області

12 жовтня цього року в головному управлінні Пенсійного фонду України в області відбулася нарада під головуванням начальника головного управління Надії Павлюк за участі начальників територіальних управлінь Фонду області, їх заступників, які відповідають за пенсійне забезпечення та керівників структурних підрозділів головного управління.

08:00

До Калуського об’єднаного управління ПФУ завітали журналісти

Днями до Калуського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області завітали журналісти телеканалу ICTV.

11.10.2017
09:13

На Тлумаччині студентам роз’яснювали переваги легалізації заробітної плати

Днями працівники Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели лекції та зустріч із студентами коледжу Львівського Національного аграрного університету щодо питань офіційного працевлаштування та легалізації праці.

06.10.2017
15:50

На запитання слухачів відповідають фахівці Фонду в області

На прохання багаточисленних сухачів обласного радіо стосовно пенсійної реформи Любов Крайня звернулася за роз’ясненням до заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Романа Берчака.

04.10.2017
15:36

Парламент прийняв пенсійну реформу

Сьогодні, 4 жовтня 2017 року, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Берчак повідомив ТРК ”Карпати” та ТБ ”Галичина” про те, що 3 жовтня парламент проголосував за довгоочікувану пенсійну реформу.

28.09.2017
09:12

У Тисмениці провели флешмоб щодо легалізації заробітної плати

З метою привернення уваги громадськості до проблем неофіційного працевлаштування працівники Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України області у місті Тисмениці днями провели флешмоб на тему «Ні зарплаті в тіні».

26.09.2017
17:08

Прикарпатські пенсійники до перерахунку пенсій готові

Упродовж останніх днів «гаряча лінія» Пенсійного фонду є дійсно «гарячою». Стурбовані відкладенням розгляду у Верховній Раді України пенсійної реформи, наші краяни цікавляться, чи буде перерахунок пенсій з 1 жовтня. Ситуацію коментує начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Надія Павлюк.

11.09.2017
16:07

Працівники Косівського об’єднаного управління ПФУ провели в Космацькій ОТГ виїзний прийом громадян

Мешканців об’єднаної територіальної громади, які побували на прийомі, цікавили питання порядку призначення та виплати пенсії, запровадження нової формули обчислення її розміру та проведення осучаснення.

07.09.2017
17:14

У Косові пенсійники роз’яснювали переваги легальної зайнятості

На Косівському ринку підприємців, які займаються виготовленням та продажем виробів народних художніх промислів, закликали до забезпечення легальної зайнятості найманих працівників, адже тільки офіційно працевлаштований працівник, за якого роботодавець сплачує єдиний соціальний внесок у розмірі не менше мінімального, набуває страховий стаж, необхідний для призначення соціальних та пенсійних виплат.

31.08.2017
16:05

Мешканцям Городенки розповіли про переваги офіційного оформлення трудових відносин

У рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи та інформування громадськості працівники Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в області провели у м. Городенка флешмоб «Зарплата в конверті – соціальна незахищеність».

30.08.2017
14:46

На Калущині для відвідувачів центру зайнятості провели семінар

За ініціативи Калуського об’єднаного управління ГУ Пенсійного фонду України в області на базі міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для майбутніх бізнесменів міста та району.

22.08.2017
09:03

Коломияни провели флешмоб «Подбай про пенсію завчасно»

У рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи днями працівники Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели флешмоб на тему «Подбай про пенсію завчасно».

15.08.2017
15:54

Косівчани обговорили питання надання правової допомоги

В черговий раз в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи у Косівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулася семінар-нарада, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів Фонду Марія Максимів, Юрій Бейсюк та представник відділу Косівського бюро правової допомоги Петро Григорчук.

11.08.2017
09:06

Для тимчасово безробітних провели семінар із питань легального працевлаштування

Днями в Косівському районному центрі зайнятості за участю представників об’єднаного управління Пенсійного фонду України відбувся семінар для безробітних на тему «Працюй легально – заробляй страховий стаж».