04.12.2017
08:11

Захисти себе – працюй легально

Флешмоб під такою назвою минулого тижня провели працівники управління Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту Тернопільського національного економічного університету.

01.12.2017
15:49

Новації в пенсійному законодавстві

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі - Закон 2148) за нормами якого з 1 жовтня 2017 року здійснено осучаснення пенсій, призначених за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

30.11.2017
11:12

Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України обговорили на колегії ГУ ПФУ в області

Про реалізацію завдань Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року обговорили під час засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України області вчора, 29 листопада, яке відбулося під головуванням начальника головного управління Надії Павлюк.

23.11.2017
16:14

У трудовому колективі на Городенківщині говорили про пенсійну реформу

Спеціалісти Тлумацького об'єднаного управління Пенсійного фонду України, провели зустріч у трудовому колективі філії Городенківської РЕМ АТ «Прикарпаттяобленерго».

22.11.2017
08:33

Накопичувальна пенсійна система - як інструмент соціального захисту майбутніх пенсіонерів

Пенсійне забезпечення – важлива складова системи соціального захисту населення, як нинішніх пенсіонерів, так і працюючих громадян, які повинні в процесі трудової діяльності заробити гідну пенсію.

20.11.2017
10:55

Косівчани провели семінар

Минулого тижня Оксана Намистюк, начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації, Галина Крутофіст, заступник начальника Косівського відділу обслуговування громадян, Наталія Джуряк, головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Косівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України взяли участь у спільному з районним центром зайнятості семінарі для безробітних.

17.11.2017
14:41

На Прикарпатті активно впроваджується електронний кабінет на веб-сайті Пенсійного фонду

Під гаслом «Пенсійна реформа – в дії» відбулася зустріч начальника управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківської області Ганни Атаманюк з головою Івано- Франківського комітету профспілки працівників державних установ Ніною Гушпіт та активом профспілок районних, міських комітетів профспілки області.

16.11.2017
14:03

Людям з вадами зору розповіли про пенсійну реформу

Заступник начальника управління пенсійного забезпечення – начальник відділу з призначення пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Роман Олійник взяв участь у зборах Івано-Франківської територіальної організації сліпих.

18.10.2017
09:15

На Прикарпатті розпочалася довгоочікувана виплата підвищених пенсій

Про це в прямому ефірі на обласному телебаченні «Галичина» повідомили заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Берчак та начальник управління Фонду в місті Івано-Франківську Оксана Козло.

08:20

Визначено основні завдання для органів Пенсійного фонду України в області

12 жовтня цього року в головному управлінні Пенсійного фонду України в області відбулася нарада під головуванням начальника головного управління Надії Павлюк за участі начальників територіальних управлінь Фонду області, їх заступників, які відповідають за пенсійне забезпечення та керівників структурних підрозділів головного управління.

08:00

До Калуського об’єднаного управління ПФУ завітали журналісти

Днями до Калуського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області завітали журналісти телеканалу ICTV.

11.10.2017
09:13

На Тлумаччині студентам роз’яснювали переваги легалізації заробітної плати

Днями працівники Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели лекції та зустріч із студентами коледжу Львівського Національного аграрного університету щодо питань офіційного працевлаштування та легалізації праці.

06.10.2017
15:50

На запитання слухачів відповідають фахівці Фонду в області

На прохання багаточисленних сухачів обласного радіо стосовно пенсійної реформи Любов Крайня звернулася за роз’ясненням до заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Романа Берчака.

04.10.2017
15:36

Парламент прийняв пенсійну реформу

Сьогодні, 4 жовтня 2017 року, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Берчак повідомив ТРК ”Карпати” та ТБ ”Галичина” про те, що 3 жовтня парламент проголосував за довгоочікувану пенсійну реформу.

28.09.2017
09:12

У Тисмениці провели флешмоб щодо легалізації заробітної плати

З метою привернення уваги громадськості до проблем неофіційного працевлаштування працівники Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України області у місті Тисмениці днями провели флешмоб на тему «Ні зарплаті в тіні».