14.02.2020
13:45

Керівники закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти пройшли навчання з питань цивільного захисту

З 11 по 14 лютого керівники закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти проходили навчання в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області.

09:26

Підбито підсумки роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

13 лютого в залі засідань управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки проведено нараду щодо підбиття підсумків роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за 2019 рік та визначення основних завдань на 2020 рік.

31.01.2020
10:27

Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

30 січня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

22.01.2020
16:06

Розпочався семінар з керівниками навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності областей України та м. Києва

22 січня під головуванням директора департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергія Парталяна розпочато семінар-нараду з керівниками навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності областей України та м. Києва.

12.12.2019
10:55

Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

11 грудня під головуванням голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на якому розглянуто питання про протипожежний стан в закладах соціальної сфери області та шляхи його покращення.

11.12.2019
14:02

Проведено обстеження об’єктів, пошкоджених травневою стихією

10 грудня робоча група у складі першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, начальника управління з питань цивільного захисту ОДА Володимира Стебницького, представників Богородчанської РДА відвідала об’єкти Богородчанського району, пошкоджені стихією у травні 2019 року, відновлення яких передбачено коштом державного бюджету.

05.12.2019
16:12

Презентовано технічну реалізацію системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій

5 грудня у залі засідань управління з питань цивільного захисту ОДА під головуванням начальника управління Володимира Стебницького та за участі фахівців райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад проведено презентацію одного з варіантів технічної реалізації системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

22.11.2019
14:09

Голови сільських рад пройшли навчання з питань цивільного захисту

З 19 по 22 листопада голови сільських рад проходили навчання в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області.

13.11.2019
17:02

Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

14:00

Проведено обстеження об’єктів, пошкоджених травневою стихією

12 листопада робочою групою у складі першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, начальника управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Володимира Стебницького, міського голови Калуша Ігоря Матвійчука відвідано об’єкти Калуського району та міста Калуш, пошкоджених стихією у травні 2019 року.

01.11.2019
11:54

Відбулося навчання з питань цивільного захисту

З 29 жовтня по 1 листопада керівники структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, заступники сільських голів та секретарі сільських рад проходили навчання в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області.

25.10.2019
08:51

Проведено обстеження русла потічка

На території Тисменицького району проведено обстеження русла потічка, що створює загрозу підтопленню присадибних ділянок.

08:29

У м. Яремче відбулося командно-штабне навчання

24 жовтня під керівництвом представників управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації на території Яремчанської міської ради проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Яремчанської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

22.10.2019
15:06

У Калуському районі проведено навчання з цивільного захисту населення

22 жовтня управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації на виконання плану основних заходів цивільного захисту області провело командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Калуського району.

14:03

В ОДА відбулася нарада щодо відновлення об’єктів, пошкоджених травневою стихією

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, за участі керівників структурних підрозділів ОДА, обласних управлінь, Тисменицької, Калуської, Рожнятівської, Богородчанської райдержадміністрацій та міст Калуш і Болехів відбулася нарада щодо відновлення об’єктів, пошкоджених травневою стихією.