31.01.2020
13:51

Робоча зустріч щодо детінізації трудових відносин

У рамках роботи обласної тристоронньої соціально-економічної ради 29 січня відбулася робоча зустріч соціальних партнерів області. В ході зустрічі узгоджено спільні дії щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань належного оформлення трудових відносин.

20.01.2020
10:17

Оголошується обласний конкурс на присвоєння звання “Кращий роботодавець року”

Рішенням виконкому Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради від 24 травня 2019 року № 3-2 схвалено ініціативу обласного об’єднання організацій роботодавців щодо відновлення обласного конкурсу “Кращий роботодавець року” (далі – Конкурс).

11.09.2019
11:23

Про зміни в Порядку повідомної реєстрації колективних угод і договорів  

Урядом прийнято постанову від 21.08.2019 р. № 768, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 02.2013 р. № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів».

20.08.2019
11:48

Засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради

14 серпня відбулося розширене засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради за участю членів Ради обласного об’єднання організацій роботодавців.

10.07.2019
11:02

Учасники тристоронньої соціально-економічної ради обговорили проблеми заборгованостей

Погашення заборгованості з виплати заробітної плати – ще той головний біль учасників господарських відносин. Часом ані якісні договори, ані судові рішення не гарантують повернення боргів. Але ж кревні, чесно зароблені гроші нікому «дарувати» не хочеться. Тому варто знати нюанси виконавчого провадження та його прогалини, яких, на жаль, не так уже й мало.

25.06.2019
13:18

Як сприяти соціальному діалогу між місцевими органами влади, роботодавцями, профспілками та місцевими громадами

Під таким гаслом 19-20 червня в Києві проведено семінар-тренінг для секретарів територіальних тристоронніх соціально-економічних рад.

28.03.2019
14:54

Відбулося засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської обласної тристоронньої ради

На черговому засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської обласної тристоронньої ради, яке відбулося 28.03.2019 року, соціальні партнери обговорили найбільш актуальні питання, що хвилюють громадськість краю. Зокрема, на порядок денний винесено питання.

20.03.2019
13:27

Якщо роботодавець ігнорує свої зобов’язання

Стаття 20 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» надає право профспілкам на ведення колективних переговорів та укладання колективних договорів і угод. Одночасно, цією ж статтею передбачено для роботодавців зобов’язання брати участь у колективних переговорах щодо укладання колективних договорів і угод.

04.03.2019
09:13

Обласна тристороння рада про напругу в колективах та відтік кваліфікованих кадрів

Учасники засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради обговорили питання «Про підготовку звернення щодо внесення змін до Закону України «Про оплату праці».

01.03.2019
10:04

Про стан виплати заробітної плати працівникам структурних підрозділів ДП «Івано- Франківськоблавтодор»

Про це йшлося на засіданні виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради за участі представників влади, профспілок та роботодавців.

28.02.2019
17:05

В Україні назріла необхідність розробки національного стандарту щодо санітарно-гігієнічних вимог до повітря робочої зони

Серед низки суспільно важливих питань, які цими днями обговорено на засіданні виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради за участі представників всіх сторін соціального діалогу – влади, профспілок та роботодавців, було питання «Про прискорення розробки національного стандарту «Загальні вимоги до повітря робочої зони».

08:05

На тристоронній основі

Низку суспільно резонансних питань обговорено цими днями на засіданні виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради за участі представників всіх сторін соціального діалогу – влади, профспілок та роботодавців.

10.12.2018
16:01

Відбулося засідання виконкому обласної тристоронньої соціально-економічної ради

Стан і проблеми погашення заборгованості підприємств області з відшкодування коштів на покриття витрат на виплату і доставку пільгових пенсій обговорено на розширеному засіданні виконкому обласної тристоронньої соціально-економічної ради та ради обласного об’єднання роботодавців, яке відбулося під головуванням заступника голови-виконавчого директора обласного об’єднання організацій роботодавців Василя Скригунця.

13.11.2018
11:41

Обласна тристороння соціально-економічна рада розглянула питання профілактики поширення ВІЛ/СНІД у сфері праці

Днями на базі управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації за сприяння Міжнародної організації праці та участі представників секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради відбувся навчальний семінар з питань посилення ролі тристоронніх партнерів МОП у протидії ВІЛ /СНІД у сфері праці.

06.09.2018
08:18

Відбулися консультації соціальних партнерів щодо звернень педагогів і батьків дітей з порушенням слуху Калуської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату

3 вересня за ініціативою сторони роботодавців проведено консультації соціальних партнерів з питань, викладених у зверненнях педагогічного колективу і батьків дітей з порушенням слуху Калуської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів № 2 Івано-Франківської обласної ради.