18.07.2018
11:27

Якісна організація системи енергоменеджменту – запорука розвитку об’єднаних територіальних громад

На цьому наголосив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей. За його словами, ефективне споживання та використання енергії є питанням стратегічного розвитку в ОТГ. Системні перетворення, які нині відбувається в цій галузі, мають на меті, з одного боку, зменшити енергоспоживання у громадах, а з іншого – надати високий економічний ефект.

13.07.2018
14:29

Ще три ОТГ Івано-Франківської області визнано спроможними

Ще три об’єднаних територіальних громади з Івано-Франківської області визнано спроможними. Делятинській, Спаській і Войнилівській ОТГ Кабмін присвоїв ознаку спроможності.

11.07.2018
16:31

В Отинії селища рада не назбирала голосів «за об'єднання»

6 липня в смт. Отинія Коломийського району відбулась сесія селищної ради, одним з питань якої був розгляд проекту рішення про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи. Прийняття цього рішення, фактично, могло запустити процес перемовин з усіма суб'єктами об'єднання. Проте депутати Отинійської селищної ради до об'єднання виявились неготовими.

10.07.2018
13:36

В Івано-Франківському ЦРМС лікарів «первинки» навчали роботі з Міжнародною класифікацією первинної медичної допомоги ICPC-2

В Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», лікарів «первинки» міста і області навчали роботі з Міжнародною класифікацією первинної медичної допомоги ICPC-2, яка впроваджується МОЗ України.

09:19

Івано-Франківський ЦРМС приймав семінар для підприємців від Представництва ЄС в Україні

Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі для малого та середнього бізнесу, презентувати свої продукти та послуги, відкрити для себе нові ринки? Відповіді на ці питання разом тренерами Представництва ЄС в Україні шукали учасники семінару в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

06.07.2018
14:24

Представників прикарпатських ОТГ навчають розробляти та впроваджувати сталий енергетичний розвиток у громадах

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття спільно з фахівцями ІФНТУНГ та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» розпочала серію навчань для працівників прикарпатських ОТГ з питань енергозбереження. Тренінг проводять для працівників Печеніжинської ОТГ.

03.07.2018
11:19

Луковець-Вишнівський та Вишнів підтримали створення Букачівської ОТГ

Представники Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування взяли участь у громадських обговореннях попередньо напрацьованого спільною робочою групою проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад в Букачівську ОТГ у селах Луковець-Вишнівський та Вишнів.

22.06.2018
15:59

Успішна прикарпатська ОТГ ділилась досвідом з «необ’єднаними громадами»

Як прийняти «рішення» та сміливо об’єднуватись, створивши власну громаду, і повноцінно розвивати свої села розповідали керівники однієї з перших в Івано-Франківській області громад, ділячись своїми секретами успіху з громадами, які ще не об’єднались. Навчальну поїздку для представників майбутньої Букачівської ОТГ, першої у Рогатинському районі, у Верхнянську громаду Калуського району організував Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

10:26

Як збільшити власні ресурси бюджетів громади навчалися в Івано-Франківському ЦРМС

Навчання для фінансистів ОТГ області «Збільшення власних ресурсів місцевих бюджетів – критерій фінансової спроможності об’єднаних територіальних громад» провели в Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

19.06.2018
13:11

У прикарпатських ОТГ реалізовуватимуть проект з енергозбереження

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття спільно з ІФНТУНГ реалізовуватиме проект з розвитку енергоефективності у об’єднаних територіальних громадах області. Про це повідомив виконавчий директор Агенції Максим Чопей в ефірі радіо UA: Карпати.

14.06.2018
14:18

Рожнятів ініціює створення ОТГ

Виїзну консультативну зустріч з представниками виконавчого комітету і депутатського корпусу Рожнятівської селищної ради 12 червня провів Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки U-LEAD, спільно з радником голови Івано-Франківської облдержадміністрації Валерієм Крецулом.

12.06.2018
17:10

З ініціативи Івано-Франківського ЦРМС громади навчали останнім новаціям у сфері публічних закупівель

Протягом двох днів представників ОТГ Івано-Франківської та Закарпатської областей фахівці журналу «Радник в сфері державних закупівель» спільно з Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», знайомили з останніми новаціями у сфері держзакупівель та в роботі електронного майданчика Рrozorrо.

14:15

129 проектів прикарпатських ОТГ на інфраструктурну субвенцію надіслані до Мінрегіону

Станом на 11 червня 2018 року 23 об’єднаних громади Івано-Франківщини підготували 129 проектів суму 58,2 млн грн для отримання інфраструктурної субвенції. Всі ці проекти отримали висновки на відповідність планів соціально-економічного розвитку обласної комісії при облдержадміністрації та надіслані до Мінрегіону.

06.06.2018
11:52

Відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття і Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад

Офіційний документ підписали глава правління Агенції Ігор Довірак та очільник Асоціації Олександр Корінний.

05.06.2018
09:10

Підбито підсумки роботи Карпатського Форуму регіонального розвитку

Протягом двох днів 31 травня по 1 червня в м. Яремче відбувався Карпатський Форум регіонального розвитку «Можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації» з ініціативи Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування за підтримки облдержадміністрації, Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.