12.10.2018
09:31

Громади Івано-Франківщини звернулись до ЦВК щодо призначення виборів

Вчора в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся брифінг щодо призначення виборів у об’єднаних територіальних громадах, під час якого було озвучене звернення до Центральної виборчої комісії з проханням якнайшвидше призначити вибори в ОТГ.

24.09.2018
08:20

Досвід роботи добровільних пожежних дружин вивчали на Івано-Франківщині делегації чотирьох областей

Протягом трьох днів, 18-20 вересня, на Прикарпатті на запрошення Івано-Франківського ЦРМС делегації представників об’єднаних територіальних громад Донецької, Черкаської, Чернігівської та Миколаївської областей вивчали досвід організації безпеки населення в місцевих громадах за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

21.09.2018
15:54

У Тлумацький громаді шукають свою smart-спеціалізацію

В рамках розробки cтратегії розвитку Тлумацької міської ОТГ експерти Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», допомагають громаді знайти та реалізувати свою smart-спеціалізацію.

20.09.2018
17:10

Представників прикарпатських ОТГ навчали залучати інвестиції та розвивати сприятливе бізнес-середовище

Ефективна інвестиційна діяльність та розвиток підприємництва на місцевому рівні можуть стати поштовхом для економічного розвитку об’єднаних територіальних громад. Про це сказав радник з питань регіонального розвитку ІФ ЦРМС Ігор Мельничук, відкриваючи спеціалізований семінар, який провели для працівників територіальних громад області, - інформують в Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

19.09.2018
09:20

Необхідно встановити ставки податку, які будуть економічно обґрунтованими та збережуть інтереси ОТГ, - експерт про зміни до Податкового кодексу України

Про прийняття економічно обґрунтованих ставок плати за використання земельних ділянок під лісовими масивами йшлось вчора на робочій зустрічі в ОДА, яка проходила під головуванням заступника голови облдержадміністрації Богдана Кобилянського.

17.09.2018
17:10

У прикарпатських об’єднаних територіальних громадах активно впроваджуються заходи з енергоефективності

Невдовзі така діяльність допоможе ОТГ заощаджувати енергоресурси, а також значно економити кошти у майбутньому. Роботу у цьому напрямі здійснює Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття спільно з фахівцями Енергетичного інституту Івано-Франківського національно-технічного університету нафти і газу та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Про це повідомив виконавчий директор агенції Максим Чопей.

13.09.2018
10:05

Дві ОТГ Івано-Франківщини отримають допомогу в налагодженні енергетичного менеджменту від U-LEAD

Тлумацька і Делятинська об’єднані громади Івано-Франківщини стали переможцями відбору нової пілотної ініціативи програми «U-LEAD з Європою» - «Підтримка енергетичного менеджменту в об'єднаних громадах», що реалізується спільно з проектом GIZ «Енергоефективність у громадах II».

08:18

Рожнівська громада завершила процес приєднання ще однієї сільської ради

Рожнівська громада Косівського району завершила приєднання села Рибне. Після отримання висновку Івано-Франківської ОДА у Рожнівській сільській раді ОТГ та Рибненській сільській раді відбулись сесії, які офіційно затвердили рішення про приєднання. Також направлене клопотання до облдержадміністрації про звернення до ЦВК щодо призначення довиборів у сільську раду Рожнівської ОТГ.

11.09.2018
16:13

Від стратегії до дії: нові пріоритети проектів ДФРР для громад

Державний Фонд регіонального розвитку цьогоріч змінив умови подання проектів. Чому і якими будуть пріоритети надалі поінформував радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Ігор Мельничук представників ОТГ в рамках ІІІ операційного семінару «Від стратегії до дії», який відбувся у Нижньовербізькій ОТГ.

07.09.2018
08:43

Коломийська ОТГ завершила процес об\'єднання: що далі?

6 вересня Коломийська міська рада затвердила пакет рішень, якими завершила процес утворення першої в Івано-Франківський області обєднаної територіальної громади з центром в місті обласного значення, приєднавши чотири суміжних сільських ради - Шепарівці, Іванівці, Товмачик та Саджавку. Цього ж дня відбулись і сесії сільських рад, які затвердили відповідні рішення. Попередньо громада пройшла шлях громадських обговорень, отримання попередньої згоди від усіх сільських рад та отримання висновку ОДА.

31.08.2018
13:13

Гірські громади отримають додатковий ресурс від оподаткування земель лісового фонду завдяки новому Закону

31 серпня в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування відбулась прес-конференція, присвячена реалізації спільних ініціатив із розвитку гірських територій.

29.08.2018
10:20

У Витвицькій громаді визначилися з пріоритетами розвитку

У Витвицькій ОТГ під час чергового засідання робочої групи з питань підготовки Стратегії розвитку громади, яка здійснюється за підтримки Програми U-LEAD з Європою, визначилися із місією громади та стратегічними цілями розвитку.

28.08.2018
14:38

В Ямницькій ОТГ до розробки Стратегії розвитку залучають підприємців

У рамках розробки Стратегії розвитку Ямницької об’єднаної територіальної громади на 2019-2023 роки, яка здійснюється за підтримки Програми U-LEAD з Європою, відбулася чергова зустріч робочої групи, до якої цього разу залучили місцевих підприємців.

21.08.2018
15:10

У Космацькій ОТГ створюють раду підприємців

Як реалізовується Стратегія розвитку Космацької ОТГ вивчали в рамках моніторингу реалізації цьогорічного стратегічного плану розвитку громади радники Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Ігор Мельничук і Тетяна Данилів.

17.08.2018
10:12

Впровадження моніторингу будівельних робіт та інвентаризацію інвестиційного потенціалу ОТГ обговорювали в Івано-Франківському ЦРМС

16 серпня в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування, який працює за підтримки Програми «U-LEAD Європою», відбувся тренінг «Створення системи моніторингу будівельних робіт». У рамках тренінгу йшлося про хід реалізації проектів ОТГ області за кошти інфраструктурної субвенції та кошти Державного фонду регіонального розвитку.