22.05.2020
11:44

Створення системи водопостачання й водовідведення, реконструкція очисних споруд, встановлення сонячних панелей – стратегічні кроки Тлумацької ОТГ

Забезпечення жителів ОТГ якісними комунальними послугами є стратегічним завданням для керівництва Тлумацької об’єднаної територіальної громади. Про це у коментарі сказав очільник міської ради Роман Круховський, інформують у прес-службі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

21.05.2020
12:50

У прикарпатських ОТГ завдяки соціальним мережам налагодили комунікацію із жителями

В часи Інтернету та соціальних мереж отримати зворотній зв’язок і дізнатись думку мешканців, здавалось би, немає нічого простішого. Проте, це лише на перший погляд. У більшості випадків об’єднаним громадам доводиться докладати чимало зусиль, щоб налагодити якісну комунікацію з жителями ОТГ.

10:10

Краще капітально відремонтувати 300-400 метрів доріг та мати гарантію до десяти років, аніж точково латати проблемні ділянки

Ремонт доріг – один із пріоритетних напрямків у роботі П’ядицької ОТГ. Цьогоріч у громаді відновлюють найбільш складні ділянки автошляхів: на одних стелять асфальт, а на інших – проводять ямковий ремонт. А для того, аби втримати дороги від руйнування, впорядковують обочини та копають рови обабіч автошляхів. На цьому в ефірі телеканалу «НТК» наголосив голова громади Петро Гайдейчук, пишуть у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

18.05.2020
10:45

Очільники прикарпатських ОТГ взяли участь в онлайн-форумі з литовськими та словенськими колегами

Представники прикарпатських ОТГ взяли участь у сьомому онлайн-форумі з обміну досвідом боротьби з COVID-19 за участю очільників литовських та словенських муніципалітетів, організованому Програмою «U-LEAD з Європою».

12.05.2020
17:14

Про відкриття ринків у сільських та селищних громадах

Дозвіл на відкриття продовольчих ринків для багатьох прикарпатських ОТГ став більше проблемою, ніж полегшенням. Як наголошують голови громад, виконати всі вимоги щодо роботи ринків для більшості ОТГ, особливо у сільській місцевості, на практиці виявилось неможливим.

04.05.2020
12:10

Дистанційне навчання: реалії та експертні висновки

«Дистанційне навчання оголило проблеми шкільної освіти, які освітяни всіх рівнів намагалися замовчувати. Україна не готова до дистанційного навчання. І зараз в екстреному порядку робиться те, що мало готуватись заздалегідь і значно раніше. Маю на увазі освітню платформу, доступ до Інтернету, нормативну базу, забезпеченість освітніми матеріалами», - вважає експерт з питань освіти Програми «U-LEAD з Європою» Сергій Дятленко.

29.04.2020
12:31

Студентам Української академії лідерства розповіли про досвід функціонування прикарпатських ОТГ

На запрошення представників Української академії лідерства виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук провів відеолекцію для студентів Чернівецького осередку програми. Експерт розповів слухачам про особливості реформи децентралізації в Україні взагалі, а також про нові можливості, які з’являються перед об’єднаними територіальними громадами.

28.04.2020
14:25

В Прикарпатських громадах продовжують ремонтувати дороги

Завдяки реалізації концепції пропорційного розподілу коштів на ремонт доріг, які проходять територією ОТГ, часткову реконструкцію дорожнього покриття здійснили у Загвіздянській об’єднаній територіальній громаді. Про це у соціальній мережі Facebook повідомив голова ОТГ Володимир Ружанський.

27.04.2020
17:05

Боротьба на випередження: Досвід Брошнів-Осадської ОТГ у протистоянні з COVID-19

У Брошнів-Осадській об’єднаній територіальній громаді підготовку до боротьби з пандемією COVID-19 розпочали ще в лютому. Проаналізувавши тенденції стрімкого поширення гострого респіраторного захворювання, у тергромаді вдались до вжиття невідкладних превентивних заходів. Про це у коментарі сказала заступник голови селищної ради ОТГ Наталія Олексюк.

14:18

У Коршівській об’єднаній територіальній громаді планують збудувати сонячну електростанцію потужністю 6 МВт

Про це в ефірі телерадіокомпанії «НТК» повідомив голова ОТГ Ярослав Савчук.

14:05

Прикарпатські громади в умовах карантину: як почуваються бюджети?

Перший «шок» від обмежень, пов’язаних із запровадженням карантину, минув і прикарпатські громади починають підраховувати збитки та робити прогнози на майбутнє. Про наслідки для бюджетів громад, поточну ситуацію та коригування планів говорили з представниками об’єднаних територіальних Івано-Франківської області в рамках онлайн-зустрічі, організованої Івано-Франківським регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою».

11:36

Оголошено конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році

Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

23.04.2020
14:04

Уряд затвердив перспективний план формування територій громад Івано-Франківської області

22 квітня Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Івано-Франківської та Тернопільської областей. Проекти розпоряджень Уряду розроблено відповідними облдержадміністраціями та Мінрегіоном згідно з вимогами Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Методики формування спроможних територіальних громад.

13:04

Децентралізація: розпочався Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2020 року

Мінрегіон оголосив цьогорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

21.04.2020
13:16

U-LEAD спільно з Центром громадського здоров’я надсилає ОТГ матеріали по боротьбі з поширенням коронавірусу

Програма «U-LEAD з Європою» спільно з Центром громадського здоров’я розробили та доставила у сільські та селищні ОТГ дев’яти областей України інформаційні друковані матеріали про коронавірус. Серед них і 36 прикарпатських ОТГ.