15.11.2019
13:25

Медзаклади ОТГ Прикарпаття лідирують у сфері охорони здоров’я області

У 2019 році 46 закладів охорони здоров’я (комунальних некомерційних підприємств) Івано-Франківщини надають первинну медичну допомогу та отримують фінансування від Національної служби здоров’я України.

11.11.2019
09:16

Івано-Франківська ОТГ розпочала процедуру приєднання ще шести сільських рад

Процес об’єднання територіальних громад навколо обласного центру Прикарпаття триває. Міська громада Івано-Франківська продовжує розширюватися. 8 листопада міська рада підтримала рішення про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад до Івано-Франківської ОТГ. До неї за спрощеною процедурою, яка передбачена для міст обласного значення, приєднуються села Березівка, Братківці, Добровляни, Підпечери, Узин та Колодіївка.

07.11.2019
09:22

Дубовецька ОТГ отримала висновок ОДА

Сорокова за рахунком об’єднана територіальна громада Прикарпаття отримала висновок обласної державної адміністрації.

06.11.2019
09:09

У Букачівській ОТГ завершився цикл громадських обговорень Стратегії розвитку

У Букачівській ОТГ завершилась серія зустрічей з мешканцями населених пунктів громади щодо обговорення проєкту Стратегії розвитку громади, яка розробляється за підтримки Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

05.11.2019
08:21

У Войнилівській ОТГ презентували результати оцінки системи фінансового менеджменту громади

Оцінку системи фінансового менеджменту громади презентували за участю експертів у Войнилівській об’єднаній територіальній громаді. Документ був підготовлений Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) у співпраці з радником з питань місцевих фінансів Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Оксаною Швець.

04.11.2019
08:08

Бізнес і громада: запорука сталого розвитку

Про ОТГ як території для інвестування, які за кілька років вже показують економічне зростання, та кращі практики співпраці бізнесу і громади йшлося в рамках семінару «Бізнес і громада: запорука сталого розвитку», організованого Івано-Франківським центром розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» на базі Ямницької ОТГ.

28.10.2019
09:22

Зміни у порядку планування та забудови території обговорювали в Івано-Франківському ЦРМС із прикарпатськими ОТГ

Відтепер планування і забудова територій – за новими правилами. Що саме змінилось і чому одне слово у нормативному акті може у певному сенсі «спростити життя» багатьом ОТГ, які тільки починають розробляти містобудівну документацію. Про це йшлося під час тренінгу «Планування розвитку території ОТГ» із представниками прикарпатських ОТГ в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

22.10.2019
17:12

Завершилась реалізація проєкту «Популяризація громадського здоров’я в ОТГ Прикарпаття - обов’язок кожного»

За підсумками реалізації ініціативи для ОТГ Івано-Франківщини проведено шість тематичних тренінгів, а у Тлумацькій об’єднаній територіальній громаді розроблено програму громадського здоров’я. Про це повідомив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей на підсумковій пресконференції, присвяченій завершенню реалізації проєкту.

21.10.2019
08:28

У Вигоді обговорили реалії та виклики децентралізації для прикарпатських ОТГ

Стан та перспективи впровадження реформи децентралізації в Україні та Івано-Франківській області, фінансові показники роботи ОТГ та паралельне реформування освітньої та медичної галузей обговорювали в рамках семінару «Адміністративно-територіальна реформа на Прикарпатті: очікування, реалії, завдання», організованого Івано-Франківським центром розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» та обласною державною адміністрацією.

03.10.2019
08:34

Спаська ОТГ напрацьовує пріоритетні напрямки розвитку

«Процес стратегування для громади це, насамперед, масштабна інвентаризація власних ресурсів та розуміння того, що можна отримати в результаті їх розумного використання, а також це створення візії майбутнього громади з конкретними і цілком досяжними результативними показниками», – вважає радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Ігор Мельничук.

01.10.2019
15:32

Підняття рівня вакцинованого населення до 90% є амбітною метою для Тлумацької ОТГ, – експерт

Вакцинацію у Тлумацькій ОТГ визначили одним із першочергових напрямів, котрий ляже за основу при написанні програми громадського здоров’я у наступному році.

09:12

Печеніжинська ОТГ: «файна» малинова історія на мільйон

Справжній розвитковий проєкт, який дасть можливість місцевим мешканцям збільшувати вартість продукту, який вони виробляють, запрацював у Печеніжинській об’єднаній територіальній громаді. У неділю тут офіційно відкрили сільськогосподарський кооператив «Файний», у створення якого громада інвестувала 1 мільйон гривень, який виборола в рамках першого сезону українського ріаліті-шоу про ОТГ «Громада на мільйон».

24.09.2019
09:13

Управління проектним циклом за європейськими підходами вивчали представники прикарпатських ОТГ

Про проєктний цикл як методологію рекомендовану Європейською комісією та її застосування на практиці, а також успішні приклади інноваційних та розвиткових проєктів йшлося в рамках семінару «Школа управління проєктним циклом», організованого Івано-Франківським центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

23.09.2019
13:45

Володимир Присяжнюк презентував нову збірку поезій "Експресії"

Як людина переживає та проживає різні емоційні стани та у що можуть трансформуватись найсильніші емоції, розповів франківський поет Володимир Присяжнюк під час презентації своєї нової поетичної збірки "Експресії", яка відбулась в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка.

20.09.2019
15:24

Вже до кінця вересня у Тлумацькій ОТГ розроблять концепцію громадського здоров’я

Вакцинація, профілактика злоякісних новоутворень та формування якісного соціального середовища є основними пріоритетами для Тлумацької ОТГ при розробленні концепції громадського здоров’я.