18.02.2020
13:26

У Спаській ОТГ використовують нові управлінські технології, котрі сприяють розвитку громади

У Спаській об’єднаній територіальній громаді здійснюють активну роботу із написання проєктів. В ОТГ переконанні, що у такий спосіб можна втілювати чимало амбітних ініціатив. На цьому наголосив голова тергромади Микола Медвідь, інформують у прес-службі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

06.02.2020
10:22

Тлумацька ОТГ завершила приєднання ще однієї сільської ради

24 січня відбулась сесія Тлумацької міської ради ОТГ, яка затвердила остаточне рішення, після чого у громаді вже розпочали процес реорганізації.

10:12

Три прикарпатських ОТГ визнані Кабміном спроможними

Ще три прикарпатських ОТГ Кабмін визнав спроможними серед 38 об’єднаних громад зі всієї України.

05.02.2020
16:11

У П’ядицькій ОТГ триває реалізація проєкту з вирощування канадської чорниці

У П’ядицькій об’єднаній територіальній громаді продовжується реалізація проєкту «П’ядицькі культури», котрий передбачає створення навчально-виробничого цеху з вирощування лохини у селі Мала Кам’янка Коломийського району. Ініціативу впроваджує місцева рада тергромади спільно з КП «Добробут Захід» та Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття. Вартість реалізації проєкту становить 3 млн гривень, а ініціативу планують реалізовувати упродовж року.

31.01.2020
15:18

На Косівщині відкрили сучасний центр надання адміністративних послуг

У Рожнівській об’єднаній територіальній громаді, що на Косівщині, запрацював сучасний центр надання адміністративних послуг. Відтепер місцеві жителі зможуть отримувати тут понад 80 публічних послуг.

10:46

У Пасічнянській ОТГ відбулася зустріч з експертами

Службовці двох сільських рад та однієї селищної, які об’єднались у Пасічнянську громаду, представники депутатського корпусу та голова громади на зустрічі з керівником та радниками регіонального офісу обговорили нюанси перехідного періоду, можливості формування оптимальної структури виконавчих органів ОТГ, юридичні аспекти прийняття рішень із кадрових питань.

30.01.2020
14:21

Єзупільська ОТГ робить перші кроки на шляху становлення

Єзупільська ОТГ робить перші кроки на шляху становлення в новому форматі. З консультаційним візитом новостворену громаду відвідали представники Івано-Франківського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

27.01.2020
11:46

У Дубівській ОТГ відбулась перша сесія

Стартували консультаційні візити радників Івано-Франківського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» до новостворених ОТГ області. Першою цьогоріч відвідали Дубівську громаду Рожнятівського району, у якій наприкінці грудня минулого року відбулися перші вибори.

22.01.2020
08:22

«Буде турист – буде й бізнес» – представники Агенції про інноваційний проєкт

В Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття підготували амбітний проєкт із розвитку історико-культурної спадщини Гуцульщини.

21.01.2020
10:01

Шість прикарпатських громад створять або модернізують ЦНАП за результатами 4 раунду відбору Програми U-LEAD

6 прикарпатських громад створять або модернізують існуючі Центри надання адміністративних послуг за підтримки Програми U-LEAD за результатами 4 раунду відбору. Про це повідомляють в Івано-Франківському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою».

03.01.2020
15:04

Експерт на зустрічі з представниками новоутворених ОТГ: необхідно здійснити посилену діяльність, щоб у найкоротші терміни прийняти всі необхідні рішення

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулася робоча зустріч з головами та посадовими особами шести новоутворених об’єднаних територіальних громад області, вибори в яких пройшли наприкінці минулого року.

26.12.2019
09:21

У Верхнянській ОТГ відкрили модернізований ЦНАП

У Верхнянській ОТГ відкрили модернізований за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Центр надання адміністративних послуг. Відтепер це не тільки комфортне приміщення в адміністративному центрі громади селі Верхня, де надаються понад 100 послуг, але й декілька віддалених робочих місць у кількох населених пунктах.

24.12.2019
11:00

Програма «U-LEAD з Європою» працюватиме над розвитком спроможності прикарпатських громад у 2020 році

Після підписання угоди на саміті ЄС-Україна 8 липня 2019 року було прийнято рішення продовжувати успішну роботу Програми «U-LEAD з Європою» з підтримки децентралізації та регіонального розвитку по всій Україні до 2024 року. Співпраця Програми з об’єднаними громадами Івано-Франківської області триватиме і надалі.

09.12.2019
09:19

У Делятинській ОТГ відремонтували спортивний зал, в якому нині тренуються місцеві каратисти

У Делятинському ліцеї №2 капітально відремонтували спортивний зал. На проведення його реконструкції з обласного бюджету виділено 270 тисяч гривень. Відтепер у шкільному спортзалі, окрім звичних занять фізкультурою, діти можуть займатись волейболом та навіть кіокушинкай карате. Про це повідомив голова селищної ради об’єднаної територіальної громади Богдан Клим’юк, інформують у прес-службі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

06.12.2019
14:10

Уряд вніс зміни до перспективного плану формування ОТГ в Івано-Франківській області

Про це повідомив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей.