15.09.2020
15:05

У Матеївецькій ОТГ розпочали реалізацію амбітного проєкту

У Матеївецькій об’єднаній територіальній громаді, що на Коломийщині, розпочали реалізацію проєкту з розвитку лікувально-оздоровчого туризму, який ОТГ виграла на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку». На цьому наголосив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук.

10:31

У Матеївецькій ОТГ розпочали реалізацію амбітного проєкту

У Матеївецькій об’єднаній територіальній громаді, що на Коломийщині, розпочали реалізацію проєкту з розвитку лікувально-оздоровчого туризму, який ОТГ виграла на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку». На цьому наголосив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук.

14.09.2020
14:43

У П’ядицькій та Заболотівській ОТГ тестуватимуть сервісну програму

Цьогоріч в Україні запрацювала сервісна система – Державний аграрний реєстр. Електронний ресурс доступний усім, хто виробляє сільськогосподарську продукцію – незалежно від форми господарювання. Система дозволяє аграрію отримувати всю необхідну інформацію про державні програми підтримки, юридичні консультації та навіть вирішувати земельні питання. З 16 вересня реєстр тестуватимуть у П’ядицькій та Заболотівській об’єднаних територіальних громадах, які обрали за результатами конкурсу.

09.09.2020
08:12

Прикарпатські громади розробляють концепцію просторового розвитку

Шість ОТГ Івано-Франківщини, зокрема, Брошнів-Осадська, Вигодська, Витвицька, Дубівська, Долинська та Спаська розпочали розробку субрегіональної концепції просторового розвитку. Ініціативу втілюють завдяки перемозі у проєкті «SPACES», який розробила платформа CANactions School. Документ стане поштовхом до соціально-економічного розвитку територій, а також сприятиме формуванню якісної мережі надання публічних послуг.

21.08.2020
11:00

За 5 млн гривень в Олешанській ОТГ відремонтують ділянку дороги Озеряни - Делева

Завдяки концепції справедливого розподілу коштів на ремонт доріг, які проходять територіями громад, Олешанська ОТГ цьогоріч отримала 5 млн гривень. Про це в ефірі «Суспільне Карпати» сказав керівник громади Богдан Двояк.

14.08.2020
10:14

На Івано-Франківщині запрацював новий сільгоспкооператив

У Білоберізькій об’єднаній територіальній громаді, що на Верховинщині, запрацював сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Гуцульські газди».

07.08.2020
11:04

У Матеївецькій ОТГ розвиватимуть лікувально-оздоровчий туризм

Як відомо, громада виграла проєкт на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад, який впроваджується Єврорегіном «Карпати України. На його реалізацію облрада виділить майже 245 тис. грн, ще 66 тис. гривень на умовах співфінансування спрямують з місцевого бюджету тергромади. На цьому наголосив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук.

06.08.2020
11:11

У Делятинській громаді створять новий еколого-просвітницький маршрут

Делятинська ОТГ – одна з громад Івано-Франківщини, які здобули перемогу на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад, що впроваджується Єврорегіоном «Карпати-Україна».

31.07.2020
14:00

У Підліссі заасфальтували комунальну дорогу

У селі Підлісся, яке входить до складу Загвіздянської ОТГ, капітально відремонтувати дорожнє покриття. Про це повідомив керівник громади Володимир Ружанський.

20.07.2020
14:13

У Старобогородчанській ОТГ невдовзі запрацює сільськогосподарський кооператив

У Старобогородчанській ОТГ невдовзі запрацює сільськогосподарський кооператив "Дари літа". Підприємство займатиметься вирощуванням, збором, а також переробкою овочів і фруктів.

07.07.2020
11:09

В Олешанській ОТГ самостійно ремонтують дороги

За 1 млн гривень у Олешанську об’єднану територіальну громаду придбали новий асфальтоукладач італійського виробництва. Завдяки спецтехніці в ОТГ вже здійснили 15 кілометрів ямкового ремонту.

01.07.2020
15:10

Як громада може впливати на медзаклад, який фінансується НСЗУ

Фінансові плани комунальних некомерційних підприємств, до яких належать центри первинної медичної допомоги, є інструментом, через який органи місцевого самоврядування впливають на забезпечення медичними послугами мешканців громади. Власне через укладання контракту з керівником такого підприємства і затвердження його фінансового плану обираються пріоритетні напрямки роботи.

14:58

She-LEADs: Лідерство в часи кризи для жінок

В об’єднаних територіальних громадах Івано-Франківщини працює чимало жінок. Саме для них та їх колег з Львівської, Рівненської, Волинської і Тернопільської областей в рамках розвитку мережі She-LEADs Програма «U-LEAD з Європою» провела серію тренінгів з навичок лідерства в часи кризи для жінок-лідерок місцевого самоврядування.

30.06.2020
08:02

Чотири види соціальних послуг мають обов’язково надаватися на рівні громад

На сьогодні є чотири види соціальних послуг, які мають обов’язково надаватись на рівні громади. Це соціальний супровід, соціальна профілактика, консультування і соціальна реабілітація.

26.06.2020
15:20

У Спаській ОТГ пошкоджені будинки, угіддя, присадибні ділянки та господарські будівлі

Через руйнівні повені у Спаській об’єднаній територіальній громаді, що на Рожнятівщині, пошкоджено 48 житлових будинків, 207 – господарських будівель. Затоплено 7 га сільськогосподарських угідь та ще 17,06 га присадибних ділянок.