16.08.2019
10:18

Кращі практики ОТГ: мости своїми силами, електронний щоденник та якісна медицина для сіл

Кожна громада унікальна по-своєму і, впроваджуючи реформу децентралізації, освітню, медичну та інші секторальні реформи, знаходить свої рішення та виробляє практики варті поширення.

09.08.2019
13:03

Букачівська громада розроблятиме Стратегію розвитку на сім років

У Букачівській ОТГ розпочали розробку Стратегії розвитку громади. За участю радника з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Ігоря Мельничука відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Букачівської ОТГ на 2020-2027 роки.

07.08.2019
11:42

Гвіздецька ОТГ: цього тижня відбудуться громадські слухання і сесії

Майбутня Гвіздецька ОТГ впевнено рухається до завершення процесу об’єднання. Сьогодні за участю представників Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», у смт. Гвіздець відбулось спільне засідання робочої групи по напрацюванню проєкту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад у Гвіздецьку ОТГ.

02.08.2019
09:04

П’ять прикарпатських ОТГ отримали шанс на допомогу у створенні належних ЦНАП за підтримки програми «U-LEAD з Європою»

Про це інформують у прес-службі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття з посиланням на веб-портал Децентралізація.

01.08.2019
11:46

Спаська об’єднана територіальна громада запустила кампанію щодо формування бюджету участі

У Спаській ОТГ офіційно прийняли рішення про запуск бюджету участі. Відповідне рішення, положення та форми заявок для подання проєктів мешканцями та ініціативними групами громади вже розмістили на офіційному сайті і Facebook-сторінці ОТГ, а також запустили кампанію з метою повідомлення мешканців у соціальних мережах та на офлайнових інформаційних ресурсах.

29.07.2019
11:05

Кадрові питання і розподіл повноважень вивчали прикарпатські ОТГ

Кадри вирішують все, але й самі кадрові рішення та документи вимагають чималої уваги. Адже, як відомо, «усе добре» до першого конфлікту чи перевірки.

22.07.2019
10:14

В обласному центрі завершився перший етап реалізації проєкту «Громадське здоров’я ОТГ Прикарпаття – обов’язок кожного»

Упродовж останніх декількох днів слухачами тематичних тренінгів стали працівники закладів освіти, виконавчих комітетів рад та представники молодіжного активу громад області.

18.07.2019
16:11

Проблеми та перспективи надання соціальних послуг в ОТГ обговорювали в Івано-Франківському ЦРМС

В Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», розпочався дводенний тренінг «Повноваження та послуги соціального захисту в ОТГ: стан, проблеми та перспективи». Насамперед, йшлося про розвиток соціальної сфери та соціальних послуг у громадах та співпрацю ОТГ з Департаментом соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації.

17.07.2019
08:31

Ямницька ОТГ+Рибне: чому приєднуються до діючої ОТГ, або Як спрацьовує двостороння мотивація

Ямницька ОТГ, єдина серед громад області, що сплачує реверсну дотацію і повертає кошти у Держбюджет, цьогоріч поповниться ще однією сільською радою. В порядку добровільного приєднання до неї увійде с. Рибне Тисменицького району. Минулого тижня Ямницька ОТГ отримала висновок ОДА про відповідність усіх рішень щодо приєднання Рибненської сільської ради.

15.07.2019
17:15

Створення ефективної системи громадського здоров’я – запорука соціального благополуччя ОТГ

На Івано-Франківщині продовжується проведення навчальних тренінгів для представників громад у рамках реалізації проєкту «Популяризація громадського здоров’я ОТГ Прикарпаття – обов’язок кожного».

11.07.2019
13:05

Представників прикарпатських ОТГ навчають здійснювати заходи з профілактики захворювань

В обласному центрі розпочалась серія навчальних тренінгів у рамках реалізації проєкту «Популяризація громадського здоров’я в ОТГ Прикарпаття – обов’язок кожного». Про це повідомляють у пресслужбі Агенції розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття.

08.07.2019
15:30

Івано-Франківський ЦРМС запустив щомісячний «Промо-календар ОТГ Прикарпаття»

Що? Де? Коли? відбувається у прикарпатських ОТГ? Відтепер уся інформація в одному місці! Івано-Франківський центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», запустив промоційний проєкт для об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області «Промо-календар ОТГ Прикарпаття».

05.07.2019
10:14

Мешканці селища Гвіздець підтримали ініціативу створення ОТГ

У селищі Гвіздець Коломийського району відбулись громадські слухання щодо ініціювання створення об’єднаної територіальної громади. На запрошення т.в.о селищного голови Марії Борисевич у громадських слуханнях взяли участь представники Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

03.07.2019
10:15

Селище Кути втретє ініціювало створення об’єднаної громади

Селище Кути Косівського району днями втретє ініціювало процес створення об’єднаної територіальної громади з відповідним рішенням та запрошенням для шести сусідніх сільських рад. Перші громадські обговорення пропозиції відбулись у селі Старі Кути. Про це повідомили в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

02.07.2019
17:08

Новий ДБН: про співвідношення містобудівної документації місцевого державного рівня говорили в Івано-Франківському ЦРМС

Вимоги до містобудівної документації місцевого рівня та її співвідношення з відповідними документами регіонального та державного рівня в світлі останніх змін до законодавства, а також просторово-планувальна організація територій на місцевому рівні, екологічні умови та обмеження у використанні територій історичної забудови – у фокусі обговорення сьогодні.