05.09.2019
15:08

Представники малого підприємництва Івано-Франківщини отримали 200 тисяч грн. на реалізацію мікрогрантових проєктів у сільській місцевості

За сприяння ПАТ «Миронівський хлібопродукт» на території Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей Громадський центр «Еталон» другий рік поспіль реалізовує конкурс бізнес планів, який спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та розвиток сільського підприємництва.

14:15

Робоча зустріч заступника голови ОДА Віталія Федоріва з представниками Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine)

Cьогодні, 5 вересня, заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів провів робочу зустріч із представниками Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine).

21.08.2019
15:25

Визначені переможці обласної щорічної премії імені Герасима Терсенова

Відбулося засідання конкурсної комісії з присудження обласної щорічної премії імені Герасима Терсенова. На розгляд були подані чотири наукові розробки від вищих навчальних закладів, підприємств та індивідуальних авторів.

06.08.2019
08:16

Українські інженери продемонстрували додаток, що допоможе очистити Карпатські гори

Українські інженери міжнародної компанії GlobalLogic запустили EcoHike – додаток для очищення Карпатських гір.

10.07.2019
15:15

Представники ОДА взяли участь у семінарі з питань інвестування в транспортну інфраструктуру

Директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець та начальник управління інфраструктури департаменту Юрій Труханівський прийняли участь у семінарі «Збільшення місцевих інвестицій в транспортну інфраструктуру», який проводився Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) 9 липня поточного року в м. Львів.

08.07.2019
11:28

Відбувся семінар-тренінг для представників західних областей України

4-5 липня облдержадміністрацією у співпраці із проектом «Партнерство для розвитку міст «ПРОМІС» проведено регіональний дводенний семінар-тренінг щодо стратегічної екологічної оцінки документів стратегічного планування для представників Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Волинської, Чернівецької та Тернопільської областей, а також фахівців нашого регіону.

20.06.2019
17:04

В облдержадміністрації відбувся семінар «Механізм стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоощадних та енергоефективних заходів»

Сьогодні за участю заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка відбувся семінар на тему «Механізм стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоощадних та енергоефективних заходів», учасниками якого були представники районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, структурних підрозділів ОДА, голови ОСББ та науковці.

16.05.2019
11:19

Триває четвертий раунд відбору громад для участі у створенні та модернізації ЦНАП

14 травня відбувся спільний інформаційний захід з питань розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у 2019-2020 роках та участі у четвертому раунді відбору заявок органів місцевого самоврядування – кандидатів в учасники Програми «U-LEAD з Європою» під головуванням заступника міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе.

15.05.2019
15:10

Прикарпатці зможуть отримувати «теплі кредити» завдяки співпраці влади і банків

Сьогодні в рамках реалізації обласної програми енергозбереження для населення області підписано генеральні угоди про співробітництво між департаментом економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації та уповноваженими державними банками ПАТ «Приватбанк» та АТ «Державний ощадний банк України».

14:07

Уже незабаром у трьох ЦНАПах області надаватимуть послуги з реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія

14 травня облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Віталія Федоріва відбулася нарада з питань забезпечення надання через ЦНАП адміністративних послуг із реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія.

19.04.2019
14:36

Реалізація державної політики з питань захисту прав споживачів

17 квітня 2019 року департаментом економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області організовано проведення одноденного семінару на тему: «Реалізація державної політики з питань захисту прав споживачів» для представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад на базі обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації п

17.04.2019
15:20

СТАН ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ В ОБЛАТІ

В області стрімко зростає кількість об’єктів відновлюваної енергетики. Станом на 01.04.2019 року функціонує: - 25 промислових сонячних електростанцій (СЕС) загальною потужністю понад 85 МВт, збудованих за рахунок коштів приватних інвесторів. За І квартал 2019 року СЕС вироблено 11,4 млн. кВт. год електроенергії.

10.04.2019
08:17

В фіскальній службі Івано-Франківщини нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього»

Вчора, 9 квітня, переможці І та ІІ етапу конкурсу дитячої творчості "Податкова абетка" та "Майбутнє та сьогодення податкової та митної справи", який проводився в рамках Всеукраїнського конкурсу "Податківець майбутнього",  отримали відзнаки за свою мистецьку працю.

27.03.2019
14:07

Проведено семінар – тренінг з питань публічних закупівель

26 березня 2019 року під головуванням директора департаменту Жанни Табанець проведено семінар-тренінг на тему: «ЯК ЗРОБИТИ ЗАКУПІВЛІ ЕФЕКТИВНИМИ? АБО ЯК ПРОСТІ РІШЕННЯ ВПЛИВАЮТЬ НА РЕЗУЛЬТАТ».

07.03.2019
15:36

Десять тергромад області отримають допомогу у створенні та модернізації Центрів надання адміністративних послуг

5 березня у Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання меморандумів», у якій взяли участь більше 400 представників громад, обласних державних адміністрацій, профільних та галузевих асоціацій тощо.