24.09.2018
14:44

З 2019 року трансплантація органів в Україні почнеться за новим законом

17 травня 2018 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині». Зазначений Закон було прийнято на заміну застарілого Закону України «Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині».

20.09.2018
08:45

З 2019 року розпочнеться реформа вторинки та третинки

Міністерство охорони здоров’я України планує в 2019 році розпочати проект із реформування вторинної та третинної медичної допомоги у рамках реформи фінансування системи охорони здоров’яв в одній області – Полтавській . Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

19.09.2018
17:22

Прикарпатські науковці гідно представили свої здобутки на тижні «високої пульмонологічної моди» в Парижі

15-19 вересня в столиці Франції Парижі відбувався очікуваний багатьма профільними фахівцями 28-й Міжнародний конгрес Європейського респіраторного товариства (ERS). Цьогоріч в роботі одного з найбільших медичних конгресів світу взяли участь понад 25 тисяч учасників.

17.09.2018
15:25

Міжнародні інвестори зацікавлені інвестувати в модернізацію українських медичних закладів

У Києві відбулася міжнародна конференція Global PPP Conference. Окрема панель була присвячена державно-приватному партнерству в секторі охорони здоров’я. Плани МОЗ України в залученні інвестицій в рамках трасформації охорони здоров’я презентував заступник міністра Роман Ілик.

14.09.2018
14:25

Новітні технології, проблеми та перспективи в галузі репродуктивної медицини обговорили під час конференції в Івано-Франківську

14 вересня з ініціативи керівництва державного закладу «Прикарпатський центр репродукції людини» МОЗ України та за підтримки ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет», департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації, ГО «Українська асоціація репродуктивної медицини» вперше на Прикарпатті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Репродукція людини: новітні технології, проблеми та перспективи».

13.09.2018
15:10

Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки

Про діючі норми закону Міністерство охорони здоров’я України і Міністерство освіти і науки України нагадали головам обласних та Київської міської державних адміністрацій офіційним листом.

14:41

Ліки за програмою державних закупівель «Онкологічні хворі» відправлено в регіони

У регіони їдуть препарати для лікування онкологічних захворювань, закуплені за державні кошти. Найближчим часом ці препарати будуть доступні у лікарнях.

12.09.2018
14:31

За три місяці Нацслужба здоров’я виплатила медзакладам понад 800 млн грн.

У вересні 150 медичних закладів, де працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри, отримали оплати від Нацслужби здоров’я на суму 277,9 млн грн.

13:07

В Україні зафіксовано ще один летальний випадок від ботулізму

На Херсонщині не вдалося врятувати чоловіка, який захворів ботулізмом, оскільки він пізно звернувся за медичною допомогою. Його дружина перебуває у реанімації.

11.09.2018
13:04
06.09.2018
14:25

На базі Прикарпатського центру репродукції людини відбувся майстер-клас

В Івано-Франківську відбувся дводенний майстер-клас з Ревазом Бочоришвілі «Відновлення та покращення фетильності при гінекологічних операціях». Подію, в рамках якої пройшли освітні лекції, трансляції живої хірургії та обговорення цікавих клінічних випадків з експертом в галузі ендоскопічної хірургії, відвідали лікарі-гінекологи провідних клінік не тільки Прикарпаття, а й інших міст України.

11:03

В Україні запрацював єдиний реєстр медичних оглядів

З вересня дані про медичні професійні огляди українців зберігаються в єдиній електронній системі. Таке нововведення МОЗ України впорядкує професійні медогляди й унеможливить використання підроблених довідок та санітарних книжок.

05.09.2018
16:35

В ОДА обговорили виконання програми «Доступні ліки»

5 вересня в облдержадміністрації відбулася нарада-зустріч представників закладів охорони здоров’я адміністративно-територіальних одиниць області, сімейних лікарів, представників аптечних мереж та аптечних закладів, експертів департаменту з консультантом Національного офісу Всесвітньої організації охорони здоров’я Оксаною Кашинцевою.

11:43

УВАГА! Безпечної дози алкоголю не існує

Нещодавно один із найавторитетніших медичних журналів The Lancet опублікував результати масштабного дослідження впливу алкоголю на здоров’я людини від науковців міжнародної колаборації Global Burden of Diseases. Висновок досліджень - безпечної дози алкоголю не існує. Незалежно від кількості, вживання алкоголю негативно впливає на організм.

31.08.2018
15:45

У МОЗі розповіли про реалізацію програми «Доступні ліки»

30 серпня за участю заступників міністра охорони здоров’я України Романа Ілика та Павла Ковтонюка відбулась відеоселекторна нарада з регіонами, присвячена реформі фінансування на рівні первинної медичної допомоги.