24.05.2019
11:39

25 травня – відзначають Всесвітній день щитовидної залози

Починаючи з 2009 року, щорічно 25 травня у всіх країнах відзначається Всесвітній день щитовидної залози. Проведення Всесвітнього дня спрямоване на підвищення рівня інформованості суспільства про можливі захворювання щитовидної залози та їх профілактику та сучасні методи лікування.

09:35

Обговорено розвиток служб екстреної медичної допомоги Рожнятівського і Долинського районів

Днями відбулося виїзне засідання медичної ради комунального закладу «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» з участю керівників структурних підрозділів центру в Рожнятівському та Долинському відділах Е(Ш)МД, а також Брошнів-Осадівському ППБ.

23.05.2019
14:06

Відбулась Міжрегіональна нарада з питань впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року

У Львові відбулась Міжрегіональна нарада з питань впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року за участі в.о.міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун, заступника міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка, голови Національної служби здоров’я України Олега Петренка, радника в.о.міністра охорони здоров’я Матвія Хренова, представників Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

10:40

Фахівці закликають дотримуватися порад щодо вживання води після повені

Такого стихійного лиха, яке зараз є на Прикарпатті, в області не було з 2008 року. Завдано великих матеріальних збитків, і ,що найстрашніше, – є людські втрати. Крім того, в головному управлінні Держпродспоживслужби в області попереджають про інші можливі негаразди, одне з них - інфекційні захворювання.

17.05.2019
09:29

19 травня - День боротьби з гепатитом

Перший Всесвітній День боротьби з гепатитом був ініційований у 2008 році. Ініціатором проведення Всесвітнього Дня боротьби з гепатитом виступив Світовий Альянс з проблем гепатиту, або World Hepatitis Alliance. Щорічні заходи, присвячені Міжнародному Дню боротьби з гепатитом проводяться 19 травня.

13.05.2019
08:40

У МОЗ пообіцяли запустити наступного року єдиний медичний простір

В Україні з 2020 діятиме єдиний медичний простір. Про це заявила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

24.04.2019
16:30

У Івано-Франківську обласній дитячій лікарні передали апарат ШВЛ для реанімобіля

Сьогодні, 24 квітня, відбулося вручення сучасного медичного обладнання для обласної дитячої клінічної лікарні. В області багато віддалених та гірських районів, де транспортування важкохворих дітей до лікарень ускладнено саме від апарату ШВЛ (штучної вентиляції легень) часто залежить життя дитини.

08:44

Відбувся брифінг щодо проведення в області Всесвітнього тижня імунізації

Сьогодні у Івано-Франківську відбувся брифінг щодо проведення Європейського тижня імунізації за участю головного спеціаліста, експерта з дитячої імунології ДОЗ ОДА Галини Бенько та дитячого позаштатного інфекціоніста міського управління охорони здоров’я Вероніки Васьків.

23.04.2019
14:21

Як зберегти психологічну рівновагу і внутрішній баланс

Тривога за майбутнє (своє, своїх рідних та своєї країни), розгубленість - це абсолютно нормальні почуття, коли є соціальна невизначеність і політична напруга. Вам може бути важко сконцентруватися на конкретних справах та виконанні буденних задач.

11:20

В області понад 500 дітей із ДЦП

Дитячий церебральний параліч (ДЦП) є узагальненим терміном для групи захворювань, які проявляються в першу чергу порушеннями рухів, рівноваги та положення тіла.

09:37

15 тисяч доз вакцини проти сказу готуються до відправлення в регіони

Україна закупила понад 93 тисяч доз вакцин для профілактики сказу. Перша партія - 15 тисяч доз - вже прибула на склад і готується до відправлення в регіони.

22.04.2019
10:43

На Прикарпатті розпочинається тиждень імунізації

Щорічно з 24 по 30 квітня Всесвітня організація охорони здоров’я проводить Всесвітній тиждень імунізації, який у 2019 році проходитиме під гаслом «Захистимося разом:#вакцини працюють!».

19.04.2019
14:40

У Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку заслуженому лікарю України, хірургу-новатору Сергію Кахну

Сьогодні, 19 квітня, у Івано-Франківську на фасаді будинку по вул. Шевченка, за участю мешканців міста, влади та працівників департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації,  урочисто відкрили анотаційну дошку заслуженому лікарю України, хірургу-новатору Сергію Кахну.

18.04.2019
16:59

У с. Старих Кривотулах на Тисмениччині відкрили першу в області амбулаторію сімейної медицини

Новозбудованих заклад сфери охорони здоров’я загальною площею 225 м.кв. обслуговуватиме 3200 жителів. Завідувати амбулаторією буде лікар загальної практики сімейної медицини Уляна Гавриляк. Загалом, персонал закладу налічуватиме 9 осіб, з яких два лікарі та один лаборант. На сьогодні амбулаторія повністю забезпечена медичним обладнання. Також придбано новий сучасний поліклінічний автомобіль.