23.04.2018
16:29

В ОДА відбулося представлення директора департаменту охорони здоров’я

23 квітня керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій представив колективу директора департаменту охорони здоров’я ОДА Миколу Стовбана, який до недавнього часу виконував обов’язки керівника цього структурного підрозділу.

13.04.2018
09:03

Обговорено питання надання допомоги дітям із опіковими травмами

11 квітня Міністерство охорони здоров’я провело відеоселекторну нараду з регіонами щодо обговорення проблемних питань, що виникають при організації комбустіологічної допомоги дитячому населенню.

10.04.2018
16:32

Прикарпатські посадовці взяли участь у нараді з питань реформування медичної галузі

Сьогодні під головуванням віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулася селекторна нарада щодо питань впровадження медичної реформи. Участь у її роботі взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка і заступник голови ОДА Ігор Пасічняк.

04.04.2018
08:54

Що робити, якщо у медзакладі відмовили у підписанні декларації

З початком кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у деяких закладах первинної медичної допомоги зафіксовані порушення права пацієнтів на вільний вибір лікаря. Нагадуємо, що відмовити у підписанні декларації можуть лише з двох причин: заклад ще не підключений до електронної системи охорони здоров’я або всі лікарі медзакладу набрали оптимальну кількість пацієнтів.

08:09

Івано-Франківській ЦМКЛ нададуть грант на покращення обслуговування людей з обмеженнями

2 квітня у Центральну міську клінічну лікарню завітали представники Спільної програми ООН, МОП, ВООЗ «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні».

02.04.2018
15:58

Почни медичну реформу з себе – обери свого лікаря вже сьогодні!

Від сьогодні стартувала Національна кампанія «Обери свого лікаря». Обрати свого лікаря – означає визначитись з терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем, якому ви готові довірити своє здоров’я.

30.03.2018
16:00

МОЗ затвердив Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу

Порядок визначає правила, за якими українці будуть вибирати терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів, і є обов’язковим для усіх закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу.

14:05

На колегії ДОЗ ОДА обговорили покращення доступності та якості медичної допомоги прикарпатцям

28 березня відбулось засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

11:10

На Прикарпатті відшкодовуватимуть вартість інсулінів

28 березня відбулася прес-конференція за участю заступника директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віталія Федоріва, головного спеціаліста ДОЗ ОДА з терапії Лариси Боришкевич та обласного ендокринолога Оксани Марусин.

29.03.2018
08:04

В Івано-Франківську говорили про здоров’я жінки у ХХІ столітті

27 березня на базі готелю «Надія» відбувся майстер-клас з акушерства та гінекології «Здоров’я жінки у 21 столітті» для профільних спеціалістів Івано-Франківської та Чернівецької областей.

28.03.2018
15:12

Медики Прикарпаття обговорили актуальні питання профілактичної та лікувальної роботи

Про реалізацію програми профілактики ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в нових умовах фінансування, а також про забезпечення стабільності розвитку замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) йшлося на засіданні «круглого столу» за участю профільних спеціалістів міста та області, соціальних працівників, представників правоохоронних органів та благодійних організацій.

27.03.2018
16:03

З початку року в області зареєстровано сім групових осередків кору

Станом на 23 березня цього року в області зареєстровано – 1744 звернення з підозрою на кір.