17.02.2020
11:15

На Прикарпатті провели ювілейний з’їзд виноробів

Ювілейний – десятий дегустаційний з’їзд виноробів провели в Івано-Франківську. Метою цього заходу є обмін досвідом у вирощуванні винограду, підняття культури виготовлення та споживання вин.

14.02.2020
13:29

В облдержадміністрації обговорено питання проведення інвентаризації земель державної та комунальної власності

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада з питання «Виконання заходів щодо внесення до Державного кадастру земель державної та комунальної власності на території Івано-Франківської області».

05.02.2020
16:25

Використання земель сільськогосподарського призначення – під прозорим контролем

Сьогодні під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького відбулася чергова селекторна нарада з регіонами по питанню запровадження прозорого механізму землекористування в Україні та його оподаткування.

29.01.2020
17:04

Роль і завдання банків в умовах ринку земель сільськогосподарського призначення

Такою була тема сьогоднішньої селекторної наради Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, яку проводив заступник міністра Тарас Висоцький.

23.01.2020
15:29

Як проходить перезимівля озимих без снігу

За даними департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, обстеження посівів озимих культур під урожай поточного року показує, що із посіяних 94 тис. га озимих в доброму і задовільному стані знаходиться 98 відсотків площ.

22.01.2020
15:58

Обговорено питання діяльності державних аграрних підприємств

Сьогодні під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада з регіонами по питанню діяльності державних підприємств агропромислового комплексу.

18.12.2019
08:23

В області завершено посів озимих зернових культур

Станом на 18 грудня поточного року за даними департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, посів озимих зернових під урожай 2020 року проведено на площі 70,2 тис. га, що на 3,7 тис. га більше як у попередньому році.

06.11.2019
11:14

В ОДА обговорили стратегію розвитку агропромислового комплексу області

Учора відбулося засідання робочої групи щодо формування стратегії розвитку агропромислового комплексу як складової Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки, яке провів заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк

01.11.2019
16:25

Робоча група ОДА вивчатиме питання дотримання законності будівництва свинокомплексу в Галицькому та Рогатинському районах

З метою комплексного вивчення питання дотримання вимог чинного законодавства при проведенні підготовчих робіт та врегулювання ситуації, що склалася навколо можливого будівництва свинокомплексу на території Насташинської сільської ради Галицького району та Конюшківської сільської ради Рогатинського району, за дорученням голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля створено робочу групу.

17.10.2019
09:13

Прикарпатські аграрії взяли участь у селекторній нараді щодо проведення комплексу осінньо-польових робіт

Вчора Міністерством аграрної політики та продовольства України проведено селекторну нараду з питань проведення комплексу осінньо-польових робіт, зокрема посіву озимих зернових культур під урожай 2020 року та актуальних питань державної підтримки у поточному році.

15.10.2019
08:44

В Івано-Франківську відбувся традиційний ярмарок «Золота осінь – 2019»

З ініціативи обласної державної адміністрації департамент агропромислового розвитку ОДА спільно з райдержадміністраціями в місті Івано-Франківську організували проведення осіннього ярмарку «Золота осінь – 2019».

10.10.2019
13:08

Відбулася нарада з керівниками державних підприємств системи агропромислового комплексу

На виконання доручення міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин провів чергову нараду з керівниками державних підприємств області, органом управління яких є Міністерство аграрної політики та продовольства України, що реорганізуються.

02.10.2019
15:08

Відбулася нарада з керівниками державних підприємств системи агропромислового комплексу

На виконання доручення міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка провела нараду з державними підприємствами, органом управління яких є Міністерство аграрної політики та продовольства України, що реорганізується.

01.10.2019
17:15

В Івано-Франківську 12 жовтня організують продовольчі ярмарки

Сьогодні під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки в департаменті агропромислового розвитку відбулася нарада з питань підготовки та проведення в Івано-Франківську ярмаркових заходів «Золота осінь – 2019».

26.09.2019
13:26

Належний стан посівів – запорука майбутнього врожаю

Фітосанітарний стан озимих культур восени поточного року багато в чому залежатиме від агрокліматичних умов вегетації. Одним з основних завдань догляду за посівами має бути попередження та недопущення пошкоджень посівів восени. Повсюди особливої уваги вимагатимуть посіви колосових культур ранніх строків сівби, тому важливим залишатиметься вчасний захист озимини за обмеження чисельності шкідливих організмів до економічного і господарського невідчутних рівнів.