28.02.2020
12:00

Фахівці ОДА вчать дошкільнят правил поводження з побутовими відходами

Так, недощавно в селі Микуличин фахівці управлінням екології та природних ресурсів і департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Зелене серце Карпат» у дитячому навчальному закладі «Ягідка» провели захід «Врятуй світ».

25.02.2020
16:32

Щодо зменшення та контроль промислового забруднення

Уряд на засіданні 18 лютого ухвалив проект Закону України «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення", який спрямований на реформування дозвільної системи в сфері охорони довкілля.

07.02.2020
13:05

Озеленення України. Озеленення планети

В Україні стартував всеукраїнський проект «Озеленення України» у рамках глобальної ініціативи з висадження дерев.

28.01.2020
11:51

Збереження Дуба Симона Петлюри у Галицькому районі

Питання збереження «Дуба Симона Петлюри» в с. Маріямпіль, що має статус заповідного об'єкта та включений до складу природно-заповідного фонду області, стало предметом обговорення під час чергової наради, яку 23 січня 2020 року провів голова райдержадміністрації Сергій Канюка.

24.01.2020
11:36

Школярам розповіли, як берегти довкілля

16 січня представники управління екології та природних ресурсів, департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадіміністрації спільно з громадською організацією «Зелене серце Карпат» взяли участь у заходах з найменшими вихованцями Надвірнянщини.

23.01.2020
16:52

Презентовано проект Концепції «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року

Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель презентував проект концепції «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року, який зумовлений трансформацією підходів до розвитку енергетики в світі та особливою увагою до проблем боротьби зі зміною клімату.

16:26

Cвято «Врятуй світ»

23 січня в місті Коломиї управлінням екології та природних ресурсів, департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, управлінням освіти Коломийської міської ради спільно з ГО «Зелене серце Карпат» за участі освітян Коршівської ОТГ у НВК №20 «Світлячок» проведено свято «Врятуй світ».

10.01.2020
14:28

11 січня – День заповідників

Заповідати – означає передавати в спадщину щось дороге і цінне. Заповідники є найвищою формою охорони природи в нашій державі.

02.01.2020
10:20

Бюро УГКЦ з питань екології оголошує Всеукраїнський конкурс «Різдв’яне дерево крізь об’єктив віри»

Щороку в Україні зрубують понад мільйон хвойних дерев, які мають підсилити святкову атмосферу Різдва та Нового року і під видом живих вносяться до помешкань, офісів і навіть храмів.

24.12.2019
16:10

Зникаючі види флори і фауни потребують невідкладних заходів охорони як на загальнодержавному, так і на регіональному рівнях

Сьогодні в облдержадміністрації презентували науково-популярне видання «Червона книга Івано-Франківщини. Тваринний світ». Енциклопедичне видання було надруковане за сприяння обласної державної адміністрації, обласної ради, Бовшівської сільської ради, ТзОВ «ДТЕК», Галицького національного природного парку та ГО «Еко-Галич».

23.12.2019
10:22

Еколого-просвітницькі зустрічі з молоддю

За ініціативи ГО «Родина села Надорожна» 20 грудня в Тлумацькій гімназії, Тлумацькій ЗОШ І-ІІІ ступенів та Тлумацькому коледжі ЛНАУ були проведені еколого-просвітницькі зустрічі з молоддю щодо збереження природи та поводження з відходами.

18.12.2019
15:42

Педагогів готують навчати поводженню з побутовими відходами

Днями спеціалісти департаменту освіти, науки та молодіжної політики та управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації спільно з ГО «Зелене серце Карпат» провели зустріч із фахівцями з дошкільної освіти управлінь (відділів) освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад щодо правильного поводження з побутовими відходами.

16.12.2019
15:14

Контроль за обігом озоноруйнівних речовин спрятиме запобіганню зміни клімату

Парламент схвалив проєкт Закону «Про озоноруйнівні речовини та фторовані парникові гази». Документ схвалений на виконання Рішення 24-ої зустрічі Сторін Монреальського протоколу в частині забезпечення довгострокового контролю за обігом озоноруйнівних речовин та товарів, що їх містять, а також для поступового виведення таких речовин з обігу.

15:03

Створено засади функціонування системи моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів в Україні

Законопроєкт визначає правові та організаційні засади функціонування системи моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів в Україні.

13.12.2019
15:55

Як на Івано-Франківщині роз’яснюють природоохоронне законодавство

Управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації постійно проводяться заходи щодо роз’яснення та пропаганди дотримання вимог природоохоронного законодавства органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання, великими підприємствами області.