26.02.2020
11:56

Що треба знати про нову систему виплати пільг

Постановою Кабінету міністрів України від 17.04.2019 року № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (зі змінами). Відповідно до ухваленого рішення Уряду з 1 жовтня 2019 року паралельно функціонують дві системи надання пільг у грошовій формі: готівкова і безготівкова.

17.02.2020
16:01

Престижна високооплачувана професія у сфері IT для людей з інвалідністю

Міністерство соціальної політики разом з громадською організацією «Прометеус» та асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

12.02.2020
10:24

Розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства

Вчора розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними

06.02.2020
11:21

Про стан виплати державної соціальної допомоги та компенсацій

3 лютого надійшли кошти у сумі 206,6 млн грн першого траншу на виплату державної допомоги мешканцям Прикарпаття.

03.02.2020
13:14

Для представників об’єднаних територіальних громад області провели навчання

30 січня фахівці департаменту соціальної політики облдержадміністрації провели семінар-навчання для представників об’єднаних територіальних громад.

11:26

Мінсоцполітики: Перерахунок розміру пільг та субсидій через відокремлення послуги з розподілу газу відбудеться в лютому автоматично

У лютому Міністерство соціальної політики донарахує субсидію та пільгу за нову послугу з розподілу природного газу автоматично – без потреби додатково звернення громадян за січень і лютий 2020 року.

31.01.2020
08:27

Відбулося засідання комісії при ОДА, яка опікується чорнобильцями

Комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що діє при обласній державній адміністрації, на своєму черговому засіданні 30 січня, у четвер, під головуванням директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації, заступника голови комісії Володимира Корженьовського, розглянула 13 справ.

29.01.2020
15:42

У департаменті соціальної політики ОДА провели засідання «круглого столу»

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 №2313/0/1-20 в рамках проведення інформаційної кампанії щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, тимчасового розміщування та організації харчування відбулося засідання «круглого столу» за участю представників департаменту соціальної політики облдержадміністрації, управління Держпраці в області, обласного об’єднання організацій роботодавців.

09:06

До 31 січня в області проводиться роз’яснювальна робота з питань легалізації зайнятості, а далі – чекайте на інспекторів з перевірками

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив Держпраці України спільно з Державною податковою службою, Пенсійним фондом, Службою зайнятості та місцевими органами влади вжити заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, тимчасового розміщування та організації харчування.

24.01.2020
14:24

Відбулася селекторна нарада щодо вирішення проблемних питань учасників АТО/ООС

Під головуванням першого заступника міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антона Колумбета відбулася селекторна нарада щодо проблемних питань поліпшення житлових умов осіб які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України з числа внутрішньо переміщених осіб та шляхи їх вирішення.

29.11.2019
10:35

Для молоді провели квест, щоб навчити правил безпечного працевлаштування

28 листопада департамент соціальної політики облдержадміністрації спільно з благодійною організацією «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» провели квест серед студентів навчальних закладів Івано-Франківська на тему «Подорожуй безпечно».

20.11.2019
14:03

Інформаційно-просвітницька кампанія «Стоп насильству!»

З метою привернення уваги громадськості до проблеми подолання гендерно зумовленого насильства, актуалізації питання протидії торгівлі людьми, широкого висвітлення питання забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та задля активізації співпраці держави та громадського суспільства у цій сфері, в Україні щорічно з 25 листопада по 10 грудня проходить акція «16 днів проти насильства».

19.11.2019
08:24

Компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги: умови призначення і виплати

Непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 29.04.2004 року № 558 призначається щомісячна компенсаційна виплата.

18.11.2019
13:01

В ОДА говорили про покращення роботи з питань протидії торгівлі людьми

15 листопада під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулось чергове засідання Міжвідомчої ради облдержадміністрації з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

14.11.2019
15:03

У профільному департаменті облдержадміністрації розглянули питання санаторно-курортного лікування та соціальної адаптації учасників АТО/ООС і Революції Гідності

12 листопада у департаменті соціальної політики ОДА відбулася скайп-нарада щодо стану виконання бюджетної програми «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».