26.01.2021
09:19

Презентація онлайн-курсу для керівників, працівників і викладачів закладів вищої освіти «#blend_it: опануємо змішане навчання»

29 січня о 16:00 в прямому ефірі презентують новий онлайн-курс про змішане навчання для викладачів та працівників ЗВО!

20.01.2021
13:21

Студенти закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання після 24 січня – позиція МОН

За сприятливої санітарно-епідемічної ситуації студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання в змішаному або очному форматах. Таку позицію МОН висловив у своєму Telegram-каналі міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

25.12.2020
16:01

Завдяки проєкту «Велике будівництво» у Богородчанах відкрито реконструйований дитячий садок «Сонечко», – Євген Фербей

Сьогодні у Богородчанах у рамках Національної програми «Велике будівництво» відкрили дитячий садочок «Сонечко». З цієї нагоди на урочистості завітав заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей, представники місцевої влади та громадськості.

23.12.2020
13:12

Заклади освіти області отримають дезінфікуючі засоби та захисні маски на загальну суму 23 мільйони гривень

В умовах пандемії COVID-19 одним із пріоритетних напрямів роботи, що допомагає сповільнити поширення захворювання, є ретельне дотримання дезінфекційних заходів в освітніх закладах області.

15.12.2020
09:14

Завдяки Швейцарсько-українському проєкту громади області зможуть організувати ефективну систему управління освітою

Як уже повідомлялося, в Івано-Франківській області триває реалізація Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», який спрямований на підтримку реформ в освіті та процесів децентралізації для розвитку в Україні ефективної системи управління освітою в громадах.

10.12.2020
10:45

Євген Фербей: Національна програма «Велике будівництво» дає можливість створювати якісні умови навчання для школярів

У середу, 9 грудня, заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей із робочою поїздкою побував у Надвірнянському районі та Яремчанській громаді, де ознайомився із роботою закладів освіти та спорту.

08.12.2020
09:26

Громади Івано-Франківщини можуть взяти участь у конкурсному відборі Проєкту DECIDE

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» у рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» оголошує конкурсний відбір територіальних громад-партнерів Проєкту DECIDE в Івано-Франківській, Луганській, Одеській та Полтавській областях.

04.12.2020
14:00

Дізнаймося про проєкт «Молодіжна політика в Україні»

Міністерство молоді та спорту забезпечує формування та реалізує державну політику в молодіжній сфері. Але що це означає? Який зміст вкладається в визначення «державна молодіжна політика»? На ці та інші запитання відповість новий проєкт «Молодіжна політика в Україні: аналітика, політика, практика» (екосистема молодіжної політики).

16.11.2020
08:03

МОН рекомендує із 16 листопада проводити навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти за змішаною формою

Із 16 листопада 2020 року навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти рекомендується проводити за змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні та закладі освіти. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки України керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти.

28.10.2020
08:30

Для шкіл області закуплять засоби захисту

У рамках боротьби з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) Уряд здійснює ряд протиепідемічних заходів для ефективного функціонування закладів та установ освіти. Зокрема, затверджено постанову Кабінету міністрів України від 21 жовтня 2020 року №984 «Про виділення у 2020 році коштів на забезпечення дезінфікуючими засобами захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти».

09.10.2020
13:04

На Коломийщині відкрили регіональний навчально-виробничий медіацентр із підготовки педагогічних кадрів педагогічного коледжу

Коломийський педагогічний коледж, якому виповнилося 80 років, продовжує готувати педагогічні кадри для Нової української школи. Тут готують вчителів початкових класів, англійської, німецької, польської мов, інформатики, хореографії, музики, образотворчого мистецтва, організаторів виховної роботи та соціальних педагогів і працівників.

05.10.2020
16:37

Кращих прикарпатських освітян, які працюють задля розвитку спорту, відзначили нагородами

Сьогодні з нагоди свят Дня фізичної культури та спорту України, Міжнародного Дня студентського спорту, Дня вчителя під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Євгена Фербея були підведені підсумки з розвитку фізичного виховання в закладах освіти Прикарпаття у 2019-2020 роках.

15:02

Виплата заробітної плати освітянам – прямий обов’язок керівників органів місцевого самоврядування, - Віталій Федорів

Для виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти області на 2020 рік передбачено освітню субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 3,2 млрд. гривень. Про це йшлося під час сьогоднішньої онлайннаради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва.

04.10.2020
08:00

Шановні освітяни Прикарпаття!

У першу неділю жовтня традиційно ми відзначаємо Ваше професійне свято, добре знане й ціноване всіма. У цей день кожен мимоволі повертається до шкільних витоків, подумки лине до свого першого вчителя, останнього дзвоника і дякує за отриманий багаж знань, формування світоглядних позицій, громадянських цінностей, утвердження себе в житті.

02.10.2020
10:28

До 2023 року в Україні модернізують систему управління та фінансування закладів профосвіти – МОН розпочало роботу над стратегією розвитку галузі

Модернізація системи профосвіти складатиметься з трьох компонентів – удосконалення системи управління та фінансування, підвищення якості освіти та розвитку співпраці з бізнесом. Про це йшлося під час першого засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку професійної освіти сьогодні, 1 жовтня 2020 року.