25.10.2019
10:39

У рамках Програми термореновації власники багатоквартирних будників можуть отримати фінансову та технічну допомогу від Фонду енергоефективності

Цьогоріч в Україні запрацювала Програма з термореновації багатоквартирних будинків від державного Фонду енергоефективності. Вона передбачає часткове відшкодування (отримання гранту) вартості реалізації проектів термореновації для об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

21.06.2019
09:26

Завершено погодження проектних заявок на проекти розвитку інфраструктури об’єднаних територіальних громад

Держава продовжує надавати фінансову підтримку на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Впродовж 2016 – 2019 років Уряд виділив для об’єднаних територіальних громад – 6,5 млрд грн на розвиток інфраструктури, у тому числі у 2019 році –2,1 млрд грн для 806 ОТГ, які перейшли на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.

20.06.2019
16:47

В області обговорено новий етап реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

В Україні триває реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Новий етап реформи передбачає закріплення вже набутих успіхів і завершення формування спроможних громад, зміну територіального устрою, чітке розмежування повноважень та функцій контролю різних рівнів управління, а також розвиток форм місцевої демократії, коли жителі можуть висловити свою думку з різних питань.

15.04.2019
15:12

Держслужбовці Івано-Франківської ОДА долучилися до загальноміської толоки

У суботу в Івано-Франківську відбулася загальноміська толока, участь у якій взяли державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування, жителі обласного центру.

04.04.2019
17:12

Володимир Рачкевич: Розпочинаємо ремонт найпроблемніших ділянок автошляхів на Прикарпатті

За дорученням Олега Гончарука в облдержадміністрації під керівництвом директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Володимира Рачкевича, за участю представників Служби автомобільних доріг в області, ДП «Дороги Прикарпаття» та ДП «Івано-Франківський облавтодор» відбулася нарада щодо проведення ремонтних робіт на дорогах області державного та місцевого значення.

28.01.2019
15:13

Проблеми органів місцевого самоврядування в рамках реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» обговорили під час форуму в Яремче

Днями у місті Яремче відбувся Міжнародний водний форум, присвячений перспективам розвитку водної галузі.

24.01.2019
14:11

Упродовж двох днів у місті Яремче відбувається Міжнародний водний форум, присвячений перспективам розвитку водної галузі

У його роботі беруть участь заступник директора департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону України Віктор Токаренко, народний депутат України Альона Бабак, представник Світового банку Івайло Хрістов Колев, представник Асоціації міст України Олег Гарник, а також начальник управління ЖКГ департаменту будівництва ЖКГ, містобудування та архітектури облдержадміністрації Ігор Гунін і начальник Дністровського басейнового управління водних ресурсів Роман Михайлюк.

02.10.2018
08:13

Про якість питної води, яка надходить споживачам області

Якість питної води централізованих систем водопостачання залежить від якості води в джерелах водопостачання, ефективності технологій очищення та знезараження питної води, санітарно-технічного стану споруд та водопровідних мереж.

11.06.2018
16:33

Окреслено основні напрямки змін до перспективного плану утворення ОТГ в області

Упродовж двох тижнів представники облдержадміністрації під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Богдана Кобилянського спільно з депутатами обласної ради, Івано-Франківським центром розвитку місцевого самоврядування, керівництвом райдержадміністрацій та районних рад, сільськими, селищними головами обговорювали шляхи та можливості удосконалення перспективного плану формування територій громад області.

07.06.2018
16:29

Завершено погодження заявок на проекти розвитку інфраструктури об’єднаних територіальних громад

Держава продовжує надавати фінансову підтримку на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Цього року з державного бюджету виділяється 1,9 млрд грн для 665 ОТГ, а нашій області для 23 ОТГ – 58,4 млн гривень.

09.02.2018
15:48

На міжнародних симпозіумах обговорили питання якісного водопостачання

У м. Яремче проходять ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України» та І Міжнародний господарський форум SMART CITY&ЕКОСИСТЕМА, в організації та проведенні яких взяла участь обласна державна адміністрація.

08.12.2017
15:44

Архітектурно-містобудівна рада розглянула проекти генерального плану населеного пункту та об’єктів будівництва

7 грудня в управлінні містобудування та архітектури департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради.

20.11.2017
16:59

Розроблено новий генеральний план с. Дубівці Галицького району

В управлінні містобудування та архітектури департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради. Було розглянуто проект генерального плану с. Дубівці Галицького району. Автор проекту ФОП Р. Андрусишин.

22.09.2014
10.09.2014