28.01.2020
27.01.2020
24.01.2020
15:58

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади в апараті ОДА

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – завідувача сектору мобілізаційної роботи апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації .

13:50

Стартував проєкт, який навчатиме школярів змінювати своє місто

По всій Україні розпочалась четверта хвиля наймасштабнішого всеукраїнського проєкту неформальної освіти «Відкривай Україну: Ідентифікація» 2020, який навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну.

13:46

Оголошено проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»

Оголошено проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу позашкільної освіти та роботи з інтернатними закладами управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21).

13:09

Конференція для представників центрів первинної медичної допомоги

19-20 лютого 2020 року у Києві відбудеться конференція присвячена результатам програми проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

23.01.2020
13:28

Робоча зустріч бізнесу з Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНР

З метою подальшого розвитку та налагодження співробітництва українських підприємців з представниками КНР різного рівня, можливого надання консультацій та практичної допомоги з боку Посольства України в КНР, 24 січня 2020 року в Торгово-промисловій палаті України (далі – ТПП України) планується проведення робочої зустрічі бізнесу з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНР Сергієм Олексійовичем Камишевим.

22.01.2020
16:33

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Івано - Франківський обласний перинатальний центр Івано-Франківської обласної ради»

Відповідно до постанови КМУ від 27 грудня 2017 р. № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» повідомляєм про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський обласний перинатальний центр Івано-Франківської обласної ради».

17.01.2020
16:03

Увага! Оголошується обласний конкурс на присвоєння звання “Кращий роботодавець року”

Рішенням виконкому Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради від 24 травня 2019 року № 3-2 схвалено ініціативу обласного об’єднання організацій роботодавців щодо відновлення обласного конкурсу “Кращий роботодавець року” (далі – Конкурс).

13:49

Опитування представників бізнесу щодо інноваційної діяльності та актуальних потреб в R&D

Міністерством освіти і науки України разом із Міністерством цифрової трансформації та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

15.01.2020
11:11

До уваги суб’єктів туристичної діяльності. 26-та Міжнародна туристична виставка UITT: «Україна - Подорожі та Туризм»

25-27 березня 2020 р. у м. Київ відбудеться 26-та Міжнародна туристична виставка UITT: «Україна - Подорожі та Туризм».

11:00

Щодо підтримки з просування продукції суб’єктів господарювання області на зовнішні ринки

Обласна державна адміністрація активізує роботу з підтримки просування продукції суб’єктів господарювання області на зовнішні ринки.

10:55

19 січня в селищі Верховина відбудеться Міжнародна Велика Рада Українського козацтва

19 січня в селищі Верховина відбудеться Міжнародна Велика Рада Українського козацтва «Єдність українців – це майбутнє незалежної держави». Організатори - ГГО «Українське козацтво» (керівник Микола Пантелюк).