Створено промоційний спецпроект «Неймовірні села України. Крилос»

news-image
Управління міжнародного співробітництва євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації спільно з веб-порталом Igotoua - Туристичний гід Україною – підготували спецпроект «Неймовірні села України. Крилос».

Матеріал насичений авторськими текстами і фотографіями, включає тематичні розділи: історичне минуле Крилоса, таємниці Крилоса – Давнього Галича, місця, які варто відвідати в Крилосі, три причини почати знайомство з Крилосом із міста Галич, пам'ятки Галича, пам'ятки Крилоса та інші.

Спецпроект є хорошою нагодою підвищити популярність Крилоса та Галича як туристичної дестинації внутрішнього туризму, адже щомісячна аудиторія порталу IGotoWorld складає багаточисельну кількість користувачів, що цікавляться подорожами Україною.  

Запрошуємо на Івано-Франківщину відвідати Крилос – столицю Галицької-Волинської держави.

На веб-портал можна перейти за посиланням – https://ua.igotoworld.com/projects/krylos/

Принагідно нагадаємо, що у 2018 році Галич відзначає 1120-у річницю від першої відомої писемної згадки, святкування проходитиме 8–9 вересня, коли місті відбудеться масштабний фестиваль середньовічної культури під назвою «Галицьке лицарство».

Усі бажаючі матимуть нагоду поринути в неповторну атмосферу Давньої Галичини: стати свідками лицарських турнірів, взяти участь у різноманітних майстер-класах, скуштувати страви стародавньої галицької кухні та назбирати багато неймовірних вражень.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

21.08.2018 17:10