Структурні підрозділи ОДА і влада на місцях мають подбати про соціальний захист прикарпатців

news-image
Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів ОДА, обласних управлінь та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Йшлося про роботу департаменту соціальної політики, служби у справах дітей облдержадміністрації, головного управління Пенсійного фонду України в області, управління Держпраці в області, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і центрів зайнятості.

Обговорено питання проведення необхідних виплат допомоги постраждалим внаслідок червневої стихії, організації роботи працівників сфери соціального захисту населення в умовах небезпек розповсюдження коронавірусу, забезпечення їх засобами індивідуального захисту та надання соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах в умовах децентралізації влади.

«Соціальний блок в наших об’єднаних територіальних громадах теж треба вдосконалювати. Сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, позбавлені батьківського піклування, перестарілі особи, пенсіонери, інваліди, загалом малозахищені громадяни, потребують уваги органів виконавчої влади та місцевого самоврядування», - зауважила Світлана Онищук.

Посадовиця наголосила на важливості вдосконалення системи соціального захисту в ОТГ, налагодженні співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування та проведенні відповідної онлайн-наради  з цих питань.

26.10.2020 15:00