Співробітництво з країнами Карпатського регіону на локальному рівні пришвидшить поступ України до Європи, - Михайло Довбенко

news-image
Угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом передбачає співпрацю не лише на загальнодержавному, а й на регіональному рівні.

Цю амбітну мету однією з перших розпочала реалізовувати Івано-Франківщина, де головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком спільно з групою народних депутатів України на чолі з Анатолієм Матвієнком започатковано проект «Єврокарпатська ініціатива».

«Співробітництво між владними, бізнесовими, громадськими колами нашої держави з Європейським Союзом на рівні окремих областей та населених пунктів є важливим чинником трансформації її економіки і соціального розвитку, - переконаний народний  обранець Михайло Довбенко. – Сьогодні така робота проводиться на Прикарпатті саме за підтримки представників ділових кіл та громадськості в рамках «Єврокарпатської ініціативи», яка покликана активізувати і поглибити соціально-економічні зв’язки між ЄС та Україною в першу чергу на локальному рівні».

Як зазначив народний депутат України, передусім йдеться про залучення інвестицій в економіку краю, а також пожвавлення взаємовигідної співпраці в таких сферах як енергозбереження, агропромисловий комплекс, туризм та рекреація, галузі культури та  інформаційних технологій.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

14.06.2018 18:25