Шановні освітяни Прикарпаття!

news-image
У першу неділю жовтня традиційно ми відзначаємо Ваше професійне свято, добре знане й ціноване всіма. У цей день кожен мимоволі повертається до шкільних витоків, подумки лине до свого першого вчителя, останнього дзвоника і дякує за отриманий багаж знань, формування світоглядних позицій, громадянських цінностей, утвердження себе в житті.

Обравши нелегкий фах, Ви взяли на себе відповідальність за всіх громадян Української держави, оскільки їхній життєвий і фаховий шлях бере початок зі шкільництва. Разом з тим, навчаючи і виховуючи інших, Ви провадите самоосвітню діяльність. Тому у працях відомих постатей минулого і сучасності вчительство порівнюється з митцями, його праця - з творчістю письменника, але вона більш важка й відповідальна, так як доводиться звертатися до людських душ не кольорами, як художник, а безпосередньо через знання, любов, ставлення до світу.

Працюючи в теперішньому часовому вимірі, Ви постали перед докорінно іншими суспільними й освітніми викликами. Однак якими досконалими не були б сучасні освітні методики і технології, без Вашого професіоналізму та педагогічного такту досягнення бажаних результатів немислиме.

Покладаємося на Вас, освітяни, і віримо, що, віддаючи у Ваші руки найдорожчий наш скарб - дітей, Вам вистачить сил і снаги завжди навчати і виховувати не одне покоління молоді.

Тож бажаємо здоров‘я, зразкових і відповідальних учнів, згуртованих спільними ідеями колективів, бажання творити на благо особистості, школи, держави. Низький уклін для Вас у святковий день!

 

З повагою

Голова обласної

державної адміністрації                                                                          Віталій Федорів

04.10.2020 08:00