Семінар із питань запобігання корупції за участю Посла Данії в Україні відбувся в обласному центрі

news-image
Сьогодні в Івано-Франківську за сприяння Програми розвитку ООН (ПРОООН) в Україні, Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу, Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції відбувся семінар з питань механізмів запобігання корупції.

У семінарі взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Кобилянський, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Україні пан Рубен Медсен, генеральний директор «Гудвеллі Україна» Крістіан Брокоп, заступник бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак, радник з питань демократичного врядування та Керівника стратегічної групи ПРООН Маркус Бранд та громадськість.

Богдан Кобилянський зауважив, що зараз перед Україною стоїть ряд викликів, - це і війна на сході України, і подолання корупції, і проведення реформ. Уже багато чого вдалося досягнути. Яскраві приклади - Е-декларування, закупівля через «Prozorro», прийняття антикорупційних законів, що покращують життя населення. Безперечно, великий вплив на розвиток суспільства має взаємодія влади та бізнесу.   

Пан Рубен Медсен наголосив, що після Революції Гідності  українці досягли певного результату у боротьбі з корупцією, про що свідчить створення Вищого антикорупційного суду. Але ще слід докласти чимало зусиль, щоб він працював на повну. Посол відзначив, що спільна робота НАБУ і прокуратури  є серйозною основою для того, щоб покінчити з безкарністю корупції. І на шляху до цієї мети Данія вітає і підтримує розвиток  діяльності Антикорупційного бюро. Проте зазначив, що перш за все самі українці повинні вести боротьбу з корупцією, яка роз’їдає їхню державу зсередини.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

13.09.2018 17:10