Семінар для платників податків відбувся в Долині

news-image
У м. Долина фахівці головного управління ДФС в Івано-Франківській області провели черговий кущовий семінар з актуальних питань податкового законодавства.

Платникам податків Долинського та Рожнятівського районів розповіли про основні зміни в адмініструванні ПДВ, зокрема, порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, зупинення реєстрації або відмови в реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі, зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств у 2017 році, порядку заповнення декларації з податку на прибуток.

Учасники семінару ознайомилися з порядком проведення документальних та фактичних перевірок платників, порядком проведення готівкових операцій та застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Також на семінарі розглянуто вимоги діючого законодавства щодо оформлення найманих працівників, виплати заробітної плати та оподаткування доходів фізичних осіб-підприємців.

Акцентовано увагу присутніх на можливості використання в роботі електронних сервісів, які розміщенні на веб-порталі ДФС України та ознайомлено бухгалтерів з останніми змінами в наданні податкових консультацій.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

17.07.2017 14:09