Санаторно-курортне лікування постраждалих учасників антитерористичної операції у 2017 році

news-image
Відповідно до порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції (далі – учасників АТО) санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 31.03.2016 року № 200 (далі - порядок) путівками на санаторно-курортне лікування забезпечуються:

- учасники бойових дій

- інваліди війни.

Для отримання путівки на санаторно-курортне лікування учасникам АТО необхідно за зареєстрованим місцем проживання перебувати на обліку в структурних  підрозділах з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення (далі –структурні підрозділи). Для взяття на облік на санаторно-курортне лікування необхідно подати заяву та медичну довідку лікувальної установи за формою 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань АТО в районах її проведення.

Для санаторно-курортного лікування учасників АТО у 2017 році області виділено 2 796,64 тис. гривень.

Станом на 19.10.2017 року послуги з санаторно-курортного лікування отримали 159 учасників бойових дій, 20 інвалідів війни та забезпечено путівкою без лікування одну особу, що супроводжує інваліда війни 1 групи.

Всього витрачено на відшкодування санаторно-курортним закладам 1 023,54 тис. грн., що становить 36,59 % від загального обсягу асигнувань, передбачених для забезпечення учасників АТО санаторно-курортним лікуванням у 2017 році.

Робота щодо санаторно-курортного лікування учасників АТО продовжується.

У зв’язку з численними відмовами зазначених осіб від санаторно-курортного лікування можливе неосвоєння коштів державного бюджету в сумі близько 236 тис. грн., що дозволило б забезпечити путівками на санаторно-курортне лікування 38 учасників АТО.

Враховуючи викладене, просимо всіх учасників АТО, які мають бажання та право, відповідно до порядку, отримати послуги з санаторно-курортного лікування у 2017 році, просимо звертатись до структурних підрозділів за місцем реєстрації.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

25.10.2017 16:57