Розпочався конкурсний відбір номінантів на визначення премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького

news-image
Сьогодні під головуванням співголів – заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія – відбулося перше засідання конкурсної комісії з присудження премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури.

У першому турі члени комісії розглянули та обговорили пропозиції, подані на конкурс у чотирьох номінаціях:духовне друковане слово,образотворче та народне сакральне мистецтво, реставрація сакральних об’єктів, новостворені сакральні об’єкти. За результатами таємного голосування до другого туру конкурсу допущено по дві пропозиції у кожній номінації.

Також присутні обговорили вимоги до форми подання творів та робіт на конкурс і вирішили внести відповідні зміни до положення про премію. Другий тур засідання комісії відбудеться 11 грудня поточного року.

Довідково

Премія імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури - це найвища в області відзнака за вагомий внесок у розвиток літературного, образотворчого, народного мистецтва, архітектури і дизайну, яку щорічно присуджують обласна державна адміністрація та обласна рада.

На здобуття премії можуть бути подані нові твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Особам, удостоєним премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького, присвоюватиметься звання лауреата премії в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури і вручатиметься Диплом та Почесний знак лауреата.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

07.12.2017 16:04