Роман Маланій привітав прикарпатських патрульних із третьою річницею служби

news-image
У ці дні минає третя річниця, від коли понад дві сотні прикарпатських юнаків і дівчат склали присягу на вірність українському народові – вступивши до лав патрульної поліції області.

Сьогодні на урочистості з нагоди відзначення чергової річниці патрульної служби завітали керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, керівник головного управління Національної поліції в області Володимир Голубош, начальник управління патрульної поліції в області Олег Костенко.

 Від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука Роман Маланій привітав працівників поліції зі святом та зазначив, що за час служби патрульні області продемонстрували вміння захищати права і свободи жителів Прикарпаття, оберігати мир і спокій на території області.

Роман Маланій також зауважив, що патрульні досягли певних успіхів у роботі, завдяки їх самовідданій праці на теренах Івано-Франківщини знизилися прояви злочинності.

Варто додати, що за сумлінну працю прикарпатських патрульних нагородили подяками, грамотами та цінними подарунками.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

08.02.2019 15:45