Ремонт доріг на Верховинщині – вагомі інвестиції у розвиток краю

news-image
На Прикарпатті тривають роботи в рамках національного проекту «Велике будівництво». У Верховинському районі на завершенні два об’єкти: проводяться капітальний ремонт автодороги Р-62 Криворівня – Чернівці на км 0+000 – 13+000 та поточний середній ремонт автодороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. Тут влаштовують верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону на одних ділянках та вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та ЩМА – на інших.

У Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області повідомили, що з 2015 по 2020 роки на капітальний та поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення, що проходять територією Верховинського району, спрямовано понад 300 млн грн.

Крім того, з ініціативи цієї служби, допомоги народних депутатів України, обласної державної адміністрації на Прикарпатті успішно реалізується державна програма «Розвиток дорожнього господарства української частини Карпатського єврорегіону».

Ділянка автомобільної дороги Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський у Верховині, км 40+000 –  44+500, – завершальна на цій дорозі. Найближчим часом у районі буде ремонт усіх доріг державного значення. Тож цей район стане першим в області, де коштом Державного бюджету стовідсотково відремонтовані дороги державного значення.

02.09.2020 14:11