Програма Президента України «Велике будівництво» у наступному році буде продовжена і розширена, - Віталій Федорів

news-image
Програма Президента України «Велике будівництво» на теренах Прикарпаття не завершується. На цьому наголосив при спілкуванні зі ЗМІ голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

За його словами, з ініціатива Президента України Володимира Зеленського у наступному році програма буде доповнена об’єктами, які належать до сфери  культури і це дуже правильне  рішення, адже багато з них потребують відновлення і збереження.

«Цьогоріч у рамках програми для дорожньої галузі нашої області виділено більше двох мільярдів гривень і роботи тривають, - розповів очільник Прикарпаття. - Крім запланованих  п’яти садочків, п’яти  шкіл та п’яти стадіонів за дорученням Президента продовжуються ремонтні роботи у школі села Красноїлля Верховинського району, на що передбачено 10 мільйонів гривень. Також у рамках  програми «Спроможна школа» тривають роботи у школі села Чорний Потік Надвірнянського району. Високий ступінь готовності виконання робіт у Городенківській та Яремчанській школах, які влючені до президентської програми».

Детальніше про хід спорудження об’єктів в Івано-Франківській області за проектом «Велике будівництво» за посиланням https://t.me/budivnyctvo

28.08.2020 16:14