Привітання голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва з 30-ою річницею прийняття Декларації про державний суверенітет України

news-image
Дорогі прикарпатці! Подія, яка відбулася, 16 липня 1990 року, стала знаменною датою в літочисленні України, коли було закладено підвалини самостійної держави, визначено напрями суспільного розвитку та основні принципи українського державотворення.

Саме тоді Верховна Рада УРСР прийняла документ, який визначив подальший шлях нашої держави і став визначальною подією на шляху до незалежності - Декларацію про державний суверенітет України.

Декларація стала предтечею появи на карті Європи незалежної держави Україна. Її прийняття продемонструвало  величезне прагнення українців стати рівними серед рівних,  самовизначитися  як повноцінна європейська  нація.

Від імені обласної державної адміністрації щиро вітаю Вас, дорогі краяни, з 30-ою річницею цієї визначальної історичної події.  У доленосні моменти  сила національного духу та вміння об’єднатися завжди допомагали українцям здолати усі перешкоди на шляху утвердження та зміцнення державності.

Сьогодні наша країна переживає суворі випробування, але впевненість у тому, що ми дамо відсіч усім викликам сьогодення присутня у наших серцях. Ми обов’язково переможемо, і попереду нас очікують мир, спокій і  процвітання.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні та доброї надії на майбутнє. Вірю, що спільними зусиллями, єдністю наших помислів і дій  ми забезпечимо гідне прийдешнє нашої держави та народу.

Слава Україні!

Голова обласної державної адміністрації                                               Віталій Федорів

 

 

16.07.2020 09:52