Прикарпаття відзначає День Державного прапора України та 29-ту річницю Незалежності України

news-image
29 років тому 24 серпня увійшло в новітню історію нашої держави найважливішою сторінкою її біографії, започаткувши нову епоху в житті української нації і законодавчо закріпивши віковічні прагнення українців. Українська держава, відродивши незалежність, потребувала відродження традицій та створення нового формату святкування державних свят. І вони з’явилися.

Традиційно 23 серпня о 9-ій годині в усій Україні та на Вічевому майдані у місті Івано-Франківську відбудеться офіційна церемонія урочистого підняття Державного прапора України за участю керівництва області та міста, священнослужителів, громадськості.

Цього ж дня о 10-ій годині на площі Ринок під час патріотичної акції з нагоди Дня Державного прапора України відбудеться в’язання символічної стрічки, а о 14-ій на вул. Лесі Українки найменших мешканців міста чекає виставкове дитяче містечко «Україна – це ми!».

23 серпня о 16:00 Палац Потоцьких запрошує на презентацію книги «Івано-Франківськ – місто героїв». Це книга, в якій зібрано біографії видатних мешканців Івано-Франківська від найдавніших часів і до наших днів.

Напередодні Дня Незалежності в храмах області відбудуться молебні за Україну та захисників нашої держави.

Святкування Дня Незалежності в місті Івано-Франківську розпочнеться об 11-ій год. 24 серпня, де в Меморіальному сквері відправлять панахиду за загиблими за волю і незалежність України та покладуть квіти до могил борців за волю України. Після панахиди пройде святкова хода громадськості у вишиванках за маршрутом Меморіальний сквер – вул.Мельника – вул.Незалежності – Вічевий майдан. Тут об 11:30 відбудеться молебень за Україну та святкове віче, на якому мешканців міста привітають представники влади, духовенства та відомі громадські діячі. Після віче усіх присутніх запрошують на концертну програму за участю кращих мистецьких колективів області.

Також заходи з відзначення Дня Державного прапора України та 29-ої річниці Незалежності України пройдуть в усіх населених пунктах області.

21.08.2020 09:05