Прикарпаття поглиблюватиме співпрацю з румунами у галузі охорони здоров’я

news-image
Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка зустрілася із представниками румунської делегації у складі заступника голови Марамурешської повітової ради Іоана Денкуша і генерального директора міжнародного аеропорту Марамуреш Доріна Буда.

Метою візиту іноземних гостей на Прикарпаття стало поглиблення співпраці у галузі охорони здоров’я, зокрема, обговорення питань реалізації спільних проектів у рамках транскордонного співробітництва.

За словами Марії Савки, між Івано-Франківщиною та Марамурешем вже давно налагоджені добросусідські відносини. Тож дана зустріч, на думку управлінця, стане поштовхом для активізації співпраці і у медичній сфері.

«Ми надзвичайно цінуємо ті партнерські стосунки, які сьогодні існують між областю та повітом Марамуреш, - зазначила Марія Савка. – Переконана, що сьогодні нам, окрім обміну досвідом, є чому повчитися один в одного. Тож, сподіваємося, що дане співробітництво сприятиме вирішенню багатьох спільних проблем в охороні здоров'я, зміцнить двосторонні відносини, дасть поштовх для розвитку нових взаємозв’язків».

Варто додати, що спільні проекти стосуватимуться альтернативного лікування. Співфінансування складатиме 10 відсотків від загальної вартості проекту.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

11.08.2017 11:55