Прикарпатські спортсмени достойно представили область на Гімназіаді України з боксу

news-image
З 26 лютого по 4 березня цього року до Івано-Франківська завітали представники 22-х областей, які у чесних поєдинках виборювали звання чемпіонів.

Найкращі спортсмени-школярі України 6 днів боксували на рингах Івано-Франківського коледжу фізичного виховання НУФВСУ. За підсумками змагань були визначені чемпіони та призери Гімназіади України 2018 року з боксу. 

Серед інших у цих змаганнях взяли участь спортсмени з нашої області, а саме представники Долинщини, Снятинщини, Коломийщини, Надвірнянщини, Тисменицького району та м.Івано-Франківська. 

Золоті медалі Гімназіади у своїх вагових категорія вибороли юніори та юніорки Ілля Вінтоняк (м. Надвірна) 54кг (тренер Тарас Вінтоняк); Юрій Ваків (м.Долина) 75кг (тренер Володимир Музальов); Азот Кочарян (м.Снятин) +85кг ( тренер Олександр Івлєв); Вікторія Фабуляк (м.Івано-Франківськ) 48кг (тренер Василь Кондрат); Оксана Яремина (м.Івано-Франківськ) 54кг (тренер Віктор Поляков); Юлія Гончаренко (м.Івано-Франківськ) 57кг (тренер Сервін Сулейманов); та Анжела Кварцяна (м.Івано-Франківськ) 80кг (тренер Сергій Данилів).

Окрім індивідуальних, було визначено загальнокомандні місця, де спортсмени-школярі Івано-Франківської області вибороли абсолютну першість та звання чемпіонів Всеукраїнської Гімназіади з боксу і були нагородженні кубком Комітету з фізичної культури та спорту Міністерства освіти та науки України. 
Слід додати, що цей чемпіонат був одним із останніх етапів підготовки та відбору збірної команди України до Всесвітньої гімназіади, яка пройде у травні цього року в м.Маракеш (Марокко).

 

07.03.2018 13:05