Прийом заяв на участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради завершено

news-image

Станом на 16.00 21 лютого 2017 року  про своє рішення взяти участь в установчих зборах  повідомили 62 інститути громадянського суспільства:

1.     Громадська організація «СИЛА СПРАВЕДЛИВОСТІ» - Вацик Юрій Юрійович

2.     Івано-Франківське відділення Союзу українок – Шведюк Уляна Андріївна

3.     Івано-Франківський обласний комітет профспілки працівників державних установ – Гушпіт Ніна Никифорівна

4.     Івано-Франківське обласне відділення українського Фонду миру – Валентієв Валентин Валентинович.

5.     Громадська організація «Товариство Гуцульщина» - Мельничук Ігор Васильович

6.     Первинна профспілкова організація «Вільна профспілка медичних працівників Коломийщини» (ППО ВПМК) – Молодій Володимир Богданович

7.     Івано-Франківське регіональне відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» - Стефанчук Юрій Дмитрович

8.     Громадська організація «ВИХІД – Є» - Глаголович Михайло Васильович

9.     Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я – Бирчак Наталія Василівна

10.   Івано-Франківське обласне історико-просвітницьке товариство «Меморіал» - Присяжнюк Михайло Петрович

11.   Івано-Франківська обласна федерація бодібілдінгу (культуризму) та фітнесу – Грицак Андрій Зіновійович

12.   Територіальне відділення в Івано-Франківській області Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» - Вінтонюк Ігор Миколайович

13.   Рада професійних спілок Івано-Франківської області – Басюк Ігор Євгенійович

14.   Первинна профспілкова організація Івано-Франківської станції швидкої невідкладної медичної допомоги  - Венник Богдан Миколайович

15.   Громадське об’єднання «Україна в ЄС» - Владика Петро Романович

16.   Незалежна федерація бойових мистецтв – Лушпенко Руслан Юрійович

17.   Міжнародний спортивний клуб «Еней» - Петрів Ігор Ярославович

18.   Громадська організація «Екологія , соціальний захист та економічний розвиток» - Веркалець Михайло Іванович

19.   Івано-Франківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України – Старченко Валерій Васильович

20.   Рожнятівська районна організація  Братство ОУН-УПА Карпатського Краю – Корінь Мирон Дмитрович

21.   Організація роботодавців «Івано-Франківська обласна організація підприємців та орендарів» - Стефанишин Роман Стефанович

22.   Громадська організація «Народна рада Прикарпаття» - Павликівський Богдан Михайлович

23.   Громадська організація «Івано-Франківська громадська обласна рада» - Красківський Микита Олександрович

24.   Івано-Франківське обласне об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка – Солодчук Марія Василівна

25.   Громадська організація «Громадська ініціатива Галичини» - Качурова Леся Богданівна

26.   Громадська організація «Віолла» - Циганин Мар’яна Петрівна

27.   Громадська організація «Свобода Рівність Братерство» - Войтків Оксана Любомирівна

28.   Громадська організація «Українська національна громада» Івано-Франківської області   Романишин Євген Іванович

29.   Первинна профспілкова організація «Вільна профспілка медичних працівників Надвірнянщини» - Толкачова Надія Володимирівна

30.   Івано- Франківське міське відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів – Іваночко Іван Васильович

31.   Благодійна організація «Благодійний фонд «Зміни одне життя – Україна» - Юрій Євгенович Ходаковський

32.   Рада старійшин міста Коломиї – Сабадош Юрій Іванович

33.   Благодійна організація «Благодійний фонд «Сила Прикарпаття» - Назарук Іван Володимирович

34.   Благодійна організація «Благодійний фонд «Впровадження міжнародних програм» - Пасічник Петро Степанович

35.   Громадська організація «Громадяни за справедливість» – Сінькевич Олександр В’ячеславович

36.   Громадська організація «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей, загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО» - Боднар Федір Іванович

37.   Первинна профспілкова організація незалежної  профспілок гірників України ВП «Бурштинська ТЕС» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» - Карвацький Ігор Зенов’ївич

38.   Громадська організація «Організація ветеранів 38 армії (корпусу)» - Мойсеєнко Володимир Павлович

39.   Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України - Бабій Ігор Михайлович

40.   Громадська організація «Центр Європейської Інтеграції»       - Микитка Геннадій Вікторович

41.   Громадська організація «КАРПАТСЬКІ УКРИ» - Олексюк Василь Васильович

42.   Громадська організація  «Один за всіх» - Грейда Тарас Петрович

43.   Громадська організація «Громадський інститут аналітики» - Перевізник Віталій Васильович

44.   Спортивний клуб «Каменяр» - Пасічняк Любомир Васильович

45.   Громадська організація «Краєзнавчо-туристичний спортивний центр «Аркан стихій» - Демчук Сергій Романович

46.   Громадська організація «Інститут неформальної освіти» - Чорнописький Василь Іванович

47.   Громадська організація «Залізний тризуб» - Сербин Наталія Зіновіївна

48.   Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ  - о. Віталій Дем’янець

49.   Івано-Франківська обласна громадська організація «Патріот України» -  Сивачук Сергій Олексійович

50.   Громадська організація «Український шлях» - Лисюк Володимир Іванович

51.   Івано-Франківська обласна громадська організація «Комітет Виборців України» - Лисюк Максим Володимирович

52.   НСОУ «Пласт» - Половський Володимир Семенович

53.   Рада адвокатів Івано-Франківської області – Стрипа Ігор Степанович

54.   Громадська організація «Чистий четвер» - Абрамів Василь Зіновійович

55.   Громадська організація «Державницька ініціатива Яроша» - Шнайдер Тарас Михайлович

56.   Громадська організація «Клуб ділових людей»- Халак Ольга Геннадіївна

57.   Громадська організація «Опора Прикарпаття» - Мельник Володимир Богданович

58.   Громадська організація «Народна самооборона Івано-Франківської області» - Мойсишин Богдан Васильович

59.   Громадська організація  працівників правоохоронних органів «Щит» - Гринюк Сергій Юрійович

60.   Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Українці Донбасу і Криму» - Пантелюк Лариса Яківна

61.   Громадська організація «АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ» - Павлів Анжеліка Василівна.

62. Обласне відділення Українського союзу промисловців і підприємців - Кукурудз Ростислав Степанович

Установчі збори із затвердження нового складу громадської ради відбудуться 23 березня об 11.00 в приміщенні облдержадміністрації.  

21.02.2017 17:15