Представники Печеніжинської ОТГ переймали досвід у поляків

news-image
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Печеніжинської ОТГ Михайло Стефанюк, секретар ради Олександра Дудінчук, головний спеціаліст відділу економіки та земельних відносин Іван Грабовецький, спеціаліст з ведення кадрової роботи Уляна Ровенчук та головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і звітності Марія Яворська з навчальною метою побували у Польщі.

Візит відбувся за сприяння Фундації Менеджерських Ініціатив (Польща, Люблін) у рамках проекту «Академія лідерів партиципації».

Мета поїздки в Польщу, як наголосила Олександра Дудінчук, це обмін досвідом між представниками Печеніжинської ОТГ та Люблінським і Підкарпатським воєводствами. За її словами, у рамках візиту в Польщу відбулися зустрічі у гмінах Госцерадув, Конопніца, Адамув, на яких було обговорено питання функціонування органів місцевого самоврядування України і Польщі, міжнародної співпраці, залучення коштів на розвиток громад тощо. «У Любліні експерти Фундації Менеджерських Ініціатив презентували соціологічне дослідження щодо якості життя та громадських послуг, які надаються жителям Печеніжинської ОТГ. – розповіла Олександра Дудінчук. – Відповідно до результатів було виокремлено питання, які вимагають термінового вирішення, зокрема стосовно поліпшення якості поверхні доріг у громаді. Також під час поїздки для представників Печеніжинської ОТГ було проведено майстер-класи з написання заявок на участь у європейських грантах».

08.09.2016 17:07