Представлено антикорупційну програму ОДА на поточний рік

news-image
22 травня в облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками громадськості задля обговорення Антикорупційної програми обласної державної адміністрації на 2019 рік.

Проект Антикорупційної програми представила завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату ОДА Ольга Ханенків.

Керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, який взяв участь у зустрічі, звернув увагу присутніх на основні розділи програми, в тому числі на ті, що стосувалися оцінки корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації, причини, що їх породжують, та умов, які їм сприяють. Йшлося також про заходи щодо усунення виявлених корупційних ризиків.

Слід зазначити, що представники громадськості зі свого боку активно долучилися до обговорення програми.

Наразі Антикорупційну програму облдержадміністрації на 2019 рік оприлюднено на веб-сайті ОДА. З проектом програми можна ознайомитися, перейшовши за посиланням, а свої пропозиції щодо проекту програми можна подати в ОДА до 27 травня телефоном (0342) 55-19-85 або надіславши на електронну адресу antykor@if.gov.ua.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

23.05.2019 13:02