Посадовці профільного департаменту вивчають проблемні питання територіальних громад

news-image
Задля налагодження ефективної комунікації, співпраці, вивчення проблемних питань територіальних громад та надання методичної допомоги у забезпеченні діяльності ОТГ днями в Чернелицькій територіальній громаді побував заступник начальника управління – начальник відділу департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Михайлов.

З керівництвом Чернелицької територіальної громади та окремими жителями громади обговорено основні проблемні питання, які стримують розвиток громади і вирішення яких потребує допомоги обласного та державного рівня.

Серед проблемних питань – необхідність проведення капітального ремонту доріг Хмелева-Вікно, від села Олієво-Королівка через село Вільхівці до селища Чернелиця та Семаківці-Чернелиця; перекриття даху Чернелицької ЗОШ І-ІІІ ступеня; капітальний ремонт приміщення для Чернелицької селищної ради; капітальний ремонт приміщення, в якому планується розміщення Чернелицького ЦНАПу.

Також під час зустрічі йшлося про запровадження ринку землі з 1 липня 2021 року та створення фермерських господарств сімейного типу без статусу юридичних осіб, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

10.12.2020 11:13