Поліцейським Івано-Франківщини канадські колеги вручили сертифікати про підвищення кваліфікації

news-image
Курси підвищення кваліфікації для працівників поліції Івано-Франківщини провели представники Канадської поліцейської місії. Тепер сертифіковані поліцейські зможуть передати навики колегам.

Курс з лідерства пройшли працівники секторів реагування патрульної поліції та керівництво превентивної діяльності. Чотириденна програма передбачала отримання нових знань у сферах «Лідерство», «Взаємодія з підпорядкованим особовим складом», «Ефективна співпраця поліції з громадою». Навчання складалися як з теорії, так і з практики, під час якої поліцейські відпрацювали різні сценарії. Наприкінці тренінгу учасники склали підсумковий іспит.

28 листопада канадські колеги спільно з начальником головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимиром Голубошем вручили правоохоронцям відповідні сертифікати.

«Сподіваємося, вам навчання на практиці пригодяться. Я сміливо кажу вашому начальнику: це підготовлена група лідерів. Можливо, ви не всі керівники, але все ще попереду», - наголосив канадець Ренді Госс.

Наприкінці Володимир Голубош подякував Анні Хакет, Жану Пендлетону, Ренді Госсу за передані знання та досвід, а поліцейських привітав із завершенням курсу та побажав успіхів у подальшій службі.

29.11.2019 14:50