План відзначення в області Дня Cоборності України

1. Провести  урочистості за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських об'єднань, молодіжних організацій, політичних партій, діячів науки і культури, громадськості, покладання вінків і квітів до пам'ятників видатним політичним і державним діячам Української Народної Республіки  та Західноукраїнської Народної Республіки, до могил Українських Січових Стрільців, борців за волю України, героїв Небесної Сотні, загиблих в АТО бійців.

Райдержадміністрації, районні ради (за згодою), виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

22 січня  2016 року

2. Звернутися до релігійних організацій щодо проведення  в населених пунктах області 22 січня 2016 року молебнів за єдність України.

Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації,  

райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

січень  2016 року

3. Провести урочисту академію з нагоди 97-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки  і Західноукраїнської Народної Республіки в Івано-Франківській обласній філармонії.

Управління культури, національностей та релігій  облдержадміністрації

22 січня  2016 року

4. Організувати та провести покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

22 січня 2016 року

5. Забезпечити встановлення державних прапорів на будівлях підприємств, установ і організацій області.

Райдержадміністрації, районні ради (за згодою), виконавчі комітети міських рад міст  обласного значення

22 січня 2016 року

6. Забезпечити проведення в бібліотеках населених пунктів області книжково-ілюстративних і тематичних виставок, культурно-мистецьких заходів, експозицій документів з історії  Української Народної Республіки  та Західноукраїнської Народної Республіки.

Управління культури, національностей та релігій  облдержадміністрації

січень  2016 року

7. Провести у навчальних закладах області тематичні уроки, лекції, спрямовані на виховання у молоді патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації

січень 2016 року

8.  Організувати виставку архівних документів, що ілюструють події періоду Української Народної Республіки  та Західноукраїнської Народної Республіки, життя та діяльність провідних діячів національного державотворення.

Державний архів області

січень 2016 року

9. Забезпечити охорону громадського порядку та дотримання умов безпеки дорожнього руху у місцях проведення заходів.

Управління Міністерства внутрішніх справ України в області, Головне управління Національної поліції в  області,  райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

22 січня 2016 року

10. Забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів, присвячених відзначенню Дню Cоборності  України, трансляцію теле- та радіопрограм, художніх та документальних фільмів про події періоду Української Народної Республіки  та Західноукраїнської Народної Республіки.

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації, ОТБ «Галичина»,

редакція газети «Галичина»,

ОДТРК «Карпати»

січень 2016 року

13.01.2016 09:47