Підписано тристоронню угоду задля легалізації зайнятості населення

news-image
Сьогодні відбулося підписання тристоронньої угоди «Про співпрацю між управлінням Держпраці в Івано-Франківській області, головним управлінням Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області та головним управлінням Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області».

Урочисту подію провели у залі Івано-Франківської Торгово-промислової палати. Участь у ній взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, заступник голови облради Сергій Басараб, представники бізнесу та місцевих засобів масової інформації.

Зазначимо, що ця угода підписана начальниками управління Держпраці в Івано-Франківській області – Ігорем Росипайлом, головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області – Іриною Столярик, головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області – Надією Павлюк.

«Тристороння угода сприятиме координації спільних дій та заходів, спрямованих на запобігання «тіньової» зайнятості населення області, виплати доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджетів, – прокоментувала начальник головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Надія Павлюк. – Адже нелегальна зайнятість та нелегальна заробітна плата – це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантій на безпечні умови праці, права на відпочинок, оплачувану відпустку тощо».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

26.07.2016 15:41