Пенсійники Коломийщини залишили теплий спогад у геріатричному пансіонаті

news-image
У рамках відзначення Дня людей похилого віку працівники Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на чолі зі своїм начальником Галиною Григорчук завітали до місцевого геріатричного пансіонату.

Провідати стареньких прийшли не з порожніми руками – з дарами осені та солодощами, а  найголовніше – зі щирими серцями та добрим словом. Адже на утриманні цього пансіонату не просто понад сто осіб, а й одинокі люди.

За організованим пенсійниками солодким столом і про болі та проблеми поговорили, і слухали імпровізований концерт літніх аматорів. А принесені з дому варення та печиво виявилися дуже доречними. За приємною бесідою та  спогадами непомітно сплинув час, залишивши теплий слід у серцях зворушених мешканців пансіонату. 

– Турбота про людей похилого віку,  – зазначила начальник управління Галина Григорчук, – справа всього суспільства. День людей похилого віку – це добра нагода ще уважніше прислухатися до проблем літніх людей. Нам залишається хіба що здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося їм пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які вони пронесли через все своє життя. 

03.10.2016 11:26