Пенсійний фонд переходить на нові технології

news-image
Про реальний перехід на новітні технології у системі пенсійного обслуговування громадян йшлося на виїзній семінар-нараді з питань впровадження централізованої підсистеми призначення і виплати пенсій за участю голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного в Калуші.

– Невдовзі у зв’язку з переходом на електронний формат документообігу, – акцентував голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, – для призначення пенсії не треба буде нести в Пенсійний фонд багато паперів – людина приходить в офіс з трудовою книжкою і паспортом, щоб відсканувати документи. При чому – не обов’язково в управління фонду за місцем проживання. У короткий час її повідомлять про призначення пенсії, а через інтернет, зареєструвавшись  на веб-порталі ПФУ, вона зможе погортати свою пенсійну справу.

Із 1 червня почне функціонувати у тестовому режимі в нашій області централізована підсистема «Призначення та виплата пенсій» Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України. Вона й  підтвердить, що Пенсійний фонд налаштований оперативно оптимізувати свою роботу з метою поліпшення якості обслуговування громадян.

Також у Калуському об’єднаному управлінні  Пенсійного фонду України Івано-Франківської області проводилися практичні заняття для начальників підвідомчих управлінь фонду в області, начальників структурних підрозділів районної ланки, відповідальних за впровадження централізованої підсистеми призначення і виплати пенсії, під час якого презентовано роботу цієї системи.

У роботі семінар-наради також взяли участь керівники центрального апарату Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко та Олександр Малецький – директори департаментів пенсійного забезпечення, інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів, відповідно. 

27.05.2016 14:01