Оздоровчо-відпочинковий наметовий табір «Нам пора для України жить!»

news-image
Наприкінці липня на околиці с. Новий Мартинів, на березі Дністра, представники Івано-Франківської ОО «Просвіта» організували та провели оздоровчо-відпочинковий наметовий табір «Нам пора для України жить!».

Цьогорічний захід присвячений 101-ій річниці битви січових стрільців на горі Лисоня. У програмі таборування, окрім відпочинкових заходів, було вивчення історії боротьби січових стрільців, зустрічі із учасниками УПА та учасниками антитерористичної операції на сході України, духовні бесіди та навчання, відвідування літургій у місцевому храмі. Діти пройшли справжній патріотичний спортивно-туристичний вишкіл із здоровим та калорійним харчуванням на мальовничій місцині рідного краю. Відпочинок у таборі приніс дітям неповторні  враження, цікаве спілкування з однолітками. Тут вони розкрили свої творчі здібності та виявили таланти.

До організації наметового містечка на теренах Галицького району також долучилися відділ молоді та спорту райдержадміністрації, сільські голови Тенетниківської та Бовшівської сільських рад Михайло Кропельницький та Ганна Очкур, місцевий парох о. Ярослав Озарків.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

03.08.2017 15:09