Організаторів та волонтерів четвертого Міжнародного фестивалю мистецтв країн Карпатського регіону «Карпатський простір» відзначено грамотами

news-image
14 травня в обласній державній адміністрації керівники та працівники структурних підрозділів ОДА, підвідомчих установ культури області, обласних творчих установ, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кінотеатру «Люм’єр», готелю «Надія» та волонтери були нагороджені грамотами за організацію четвертого Міжнародного фестивалю мистецтв країн Карпатського регіону «Carpathian Space 2019».

Цей захід відбувся за участю першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки.  

«Ми усі разом стали учасниками та організаторами цього дійства, яке відбулося в Івано-Франківську, нашого Міжнародного мистецького фестивалю «Карпатський простір». Вчетверте він проходив на теренах Прикарпаття. Я мала за честь бути учасником усіх чотирьох цих фестивалів та хочу сказати, що четвертий був по-особливому різноманітним та організований на високому рівні. Які прекрасні локації були представлені на цьому фестивалі цьогоріч! Вважаю, що у нас це вийшло на найвищому рівні», – наголосила Марія Савка.

Також посадовець зауважила, що близько ста тисяч гостей та більше двадцяти делегацій з інших країн світу відвідали Івано-Франківськ під час цього фестивалю. Керівники, працівники департаментів, управлінь ОДА, закладів культури, волонтери професійно долучились до організації цього мистецького фестивалю.

«Важко виміряти та оцінити ті людські зусилля, які були вкладені в організацію цього заходу. Ми будемо робити все від нас залежне, щоб такі заходи залишали яскраві згадки та враження. Четвертий Міжнародний мистецький фестиваль «Карпатський простір» насправді став гордістю нашого краю», – підкреслив начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

15.05.2019 10:12