Опалювальний сезон на Прикарпатті проходить стабільно

news-image
Сьогодні під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки за участі заступника голови ОДА Василя Івасика, начальника управління житлово-комунального господарства департаменту розвитку громад ОДА Ігоря Гуніна, заступника міського голови Івано-Франківська Руслана Гайди, представників підприємств теплоенергетики, обласного управління лісового та мисливського господарства відбулася нарада щодо стану проходження в області опалювального сезону 2019-2020 років.

Окрім цього питання, розглянули оплату підприємствами теплоенергетики за спожитий природний газ; врахування надавачами послуг централізованого опалення постанови КМУ від 24.12.2019 р. № 1082 під час нарахування плати абонентам за опалення у грудні 2019 року, а також розрахунок тарифів на теплову енергію, що виробляється з альтернативних видів палива, підприємствами, які опалюють бюджетні заклади області.

Марія Савка зазначила: «Опалювальний сезон на Прикарпатті проходить стабільно, теплом забезпечені житлові будинки та бюджетна сфера. Однак на сьогодні ми повинні вже готуватися до наступного опалювального сезону та розробляти відповідні плани заходів, щоб розпочати його своєчасно».

За словами Ігоря Гуніна, станом на сьогодні підприємствами теплоенергетики відкориговано суми в платіжках за опалення в грудні 2019 року 84% абонентів. Ведеться відповідна робота, щоб і решта підприємств здійснили перерахунок.

На нараді озвучено питання тарифоутворення на тепло, вироблене з альтернативних видів палива та рекомендовано забезпечити вжиття заходів щодо встановлення збалансованих та прозорих тарифів.

12.02.2020 14:42