Оновлений стадіон — нові спортивні рекорди!

news-image
Уже на фінішній прямій ремонтні роботи з реконструкції футбольного поля спорткомплексу ім. Гемби А. П. Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які розпочались в червні 2018 року.

Відзначимо, що на сьогоднішній день основна частина робіт вже виконана, зокрема: демонтовано верхній шар поля, встановлено новий газон, облаштовано систему автоматичного поливу поля та дренажну систему, встановлено поліуретанове покриття бігових доріжок та змонтовано огорожу. Закінчуються електромонтажні роботи, триває монтаж спортивного обладнання й облаштування благоустрою території, попереду також — розмітка спортивного поля.

Днями завершилось укладання нового якісного трав’яного газону. Відзначимо, що для стадіону ІФНТУНГ обрано газон, який найбільше підходить для наших умов та кліматичної зони. Також,  узгоджено питання щодо проектування системи озвучення та відеоспостереження.

Надіємось, що на оновленому стадіоні ІФНТУНГ багато спортсменів зможуть продемонструвати свою майстерність та здобути чимало перемог.

08.11.2018 09:05