Олег Гончарук зустрівся з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу

news-image
На Івано-Франківщині впродовж трьох тижнів перебуватимуть представники відділу регіонального співробітництва Консультативної Місії Європейського Союзу.

Сьогодні вони зустрілися з головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком. Під час спілкування очільник області поінформував іноземних гостей про реформи, які наразі здійснюються в Україні.

«Працюємо над реалізацією шістнадцяти реформ, які мають на меті наближення нашої держави до Європейського Союзу, –  наголосив Олег Гончарук. – Ключові з них стосуються удосконалення Конституційних положень, системи державних закупівель, оновлення влади, змін правоохоронної та судової систем. Реформуватимемо й оборонну галузь, адже прагнемо до створення сучасної боєздатної армії».

Завдання Консультативної Місії Європейського Союзу, за словами фахівця відділу регіонального співробітництва Ахіма Штауденмаєра, – допомогти Україні в реалізації реформ шляхом консультування в плані цивільної безпеки. Задля цього представники Місії працюють у різних регіонах, спілкуючись з працівниками державних адміністрацій, правоохоронних органів, активістами громадських організацій, вивчаючи проблемні питання. Окрім Прикарпаття, вони відвідають Одеську та Рівненську області.

«Можемо допомогти у питаннях, пов'язаних з людськими ресурсами, розподілом бюджету, ефективним використанням бюджетних коштів», – зазначив у коментарі журналістам Ахім Штауденмаєр.

Своєю чергою голова облдержадміністрації наголосив: на Прикарпатті місцева влада приділяє посилену увагу проблемам облаштування дорожньої інфраструктури, розвитку деревообробної та лісової галузей. 
Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

12.10.2015 17:43