Олег Гончарук та Ертурул Апакан обговорили основні напрямки співпраці владних структур Прикарпаття та місії ОБСЄ

news-image
Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів зустріч з Головою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертурулом Апаканом. Участь у ній взяли заступники Голови місії, а також заступники голови та керівники структурних підрозділів ОДА, керівники силових структур області.

Вітаючи голову та представників моніторингової місії ОБСЄ, Олег Гончарук подякував Послу Ертурулу Апакану за зусилля, які докладає місія задля сприяння встановленню миру на українській землі. Водночас очільник Прикарпаття підкреслив, що представницька і виконавча влада області, як і керівництво держави, Збройні сили України, пересічні українці прагнуть, щоб збройний конфлікт на сході нашої держави припинився.

Саме тому на Івано-Франківщині з великою відповідальністю ставляться до співпраці зі Спеціально моніторинговою місією ОБСЄ. «Ми відкриті до обговорення різнопланових питань, які цікавлять місію ОБСЄ, в тому числі гострих, а іноді й незручних, - підкреслив Олег Гончарук. – Бо саме завдяки конструктивній взаємодії з вами ми зможемо врегулювати чимало проблем».

Загалом зустріч характеризувалася предметною розмовою щодо заходів із безпеки на Прикарпатті, соціально-економічних та політичних процесів в області і державі, ходу децентралізації, а також стану соціальної і медичної реабілітації учасників антитерористичної операції, забезпечення належних умов для внутрішньо переміщених осіб.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

12.09.2017 14:40