Олег Гончарук: Скоординовані дії правоохоронців сприятимуть боротьбі зі злочинністю

news-image
Задля ефективної роботи всіх структур, які дотичні до захисту правопорядку, потрібно активно співпрацювати та об’єднувати зусилля.

Про це голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук розповів під час спільної наради керівників правоохоронних органів щодо стану боротьби зі злочинністю в області  за 10 місяців 2016 року та протидії злочинам у сфері охорони довкілля.

«Безумовно, скоординовані дії прикарпатських правоохоронців забезпечують невідворотність покарання, а також перевиховання осіб, які скоїли злочини. Завдяки принципам, якими ви послуговуєтеся під час виконання своїх посадових обов’язків, боротьба зі злочинністю базується на законності та гласності. Не менш важливою є взаємодія між правоохоронцями та іншими державними органами, установами, що дозволяє досягти позитивної динаміки змін у розкритті злочинів», - сказав під час вступного слова очільник області.

Як зазначалося під час наради, рівень злочинності на території області залишається найнижчим у державі. Упродовж 10 місяців цього року спостерігається тенденція до зменшення кількості умисних вбивств, а також  кримінальних правопорушень, учинених неповнолітніми.

Значно посилено протидію організованій злочинності. Викрито організовані групи з корупційними зв’язками, які вчиняли злочини у сфері земельних правовідносин, а також у незаконному обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.

Водночас збільшилася кількість облікованих кримінальних правопорушень, із яких чверть складають тяжкі злочини. Із загальної кількості облікованих кримінальних правопорушень понад половину складають злочини проти власності.

Потребує активізації робота правоохоронних органів щодо виявлення злочинів, пов’язаних із розкраданням та нецільовим використанням бюджетних коштів, а також у сфері охорони лісових ресурсів.

Також необхідно вжити додаткових заходів щодо охорони громадського порядку на території області, попередження фактів екстремістських проявів та тероризму, виявлення та перекриття каналів контрабанди зброї, вибухових та отруйних речовин.


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

11.11.2016 13:44