Олег Гончарук провів прийом громадян із особистих питань

news-image
Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів прийом громадян із особистих питань. Участь в ньому також взяли його заступники, керівники департаментів та управлінь. Жителі Прикарпаття отримали фахові консультації профільних керівників та спеціалістів структурних підрозділів ОДА.

Зверталися до очільника області з питаннями, які стосуються надання матеріальних допомог на оздоровлення, покращення житлових умов, відновлення будинку після пожежі, забезпечення соціального супроводу, проведення будівництва та ремонту доріг місцевого значення, придбання медичного обладнання, газифікації домівки  тощо.

Зокрема, на прийом до Олега Гончарука прийшов голова обласного осередку Спілки майстрів народного мистецтва п. Василь. Митець звернувся з проханням сприяти популяризації раритетного  видання українського культурного і громадського діяча в Естонії, керівника Центру української культури в Таллінні Анатолія Лютюка «Гуцульщина» серії «Ковчег унікальних культур». Дане видання цінне тим, що зроблене на папері ручної роботи. До книги увійшли вірші прикарпатської майстрині про життя та побут гуцулів. Зазначимо, що серія «Ковчег унікальних культур» налічує 30 екземплярів, які передано найбільшим бібліотекам світу.

Спілкуючись із п. Василем, Олег Гончарук запропонував презентувати книгу під час проведення щорічного Міжнародного фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір», на який вже традиційно прибувають гості та представники української діаспори із багатьох європейських країн.

Також було порушено питання ремонту дороги у Рожнятівському районі. Розповісти про стан дорожнього покриття у с. Ясень приїхала громада села. Люди стверджували, що ремонтні роботи центральної дороги села не проводилися вже багато років. Окрім того, негативний вплив на стан дорожнього полотна спричинили і продовжують його руйнувати лісовози, які перевозять багатотонну деревину.

За словами Олега Гончарука, цьогоріч на ремонт доріг місцевого значення області виділено 348 млн грн. На Рожнятівщину, згідно з розподілом, який розраховувався у співвідношення до сплати податкових надходжень кожного із районів, буде спрямовано 9 млн 591 тисяча гривень.

Також з проханням сприяти у проходженні токсикологічного обстеження учасників Революції Гідності звернулися представники громадської організації із м. Калуша. Оскільки заклад, в якому здійснюють подібні дослідження знаходиться у м. Харкові, департамент охорони здоров’я ОДА сприятиме поїздці учасників для проведення необхідних обстежень. 

Загалом упродовж прийому було розглянуто понад два десятки звернень.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

12.02.2019 15:02