Олег Гончарук провів прийом громадян із особистих питань

news-image
Сьогодні, 5 грудня, черговий прийом громадян з особистих питань провів голова облдержадміністрації Олег Гончарук. На спілкування з головою прийшли восьмеро прикарпатців, а також одна ініціативна група, звернення яких потребували підтримки з боку представників влади.

Зокрема, з проханням щодо створення національного природного парку «Чорний ліс» звернувся голова Івано-Франківської обласної громадської організації «Чорний ліс» Іван Жирик. Йшлося про фінансову підтримку та сприяння у здійсненні наукового обґрунтування доцільності створення парку.

Голова облдержадміністрації також вислухав представника Івано-Франківської обласної організації політичних спецпоселенців щодо підтримки статутної діяльності організації та спорудження пам’ятника жертвам репресій.

У наданні допомоги від облдержадміністрації Олег Гончарук запевнив і групу волонтерів, які ініціювали створення в області будинків підтримуючого проживання і адаптації дітей та людей з інвалідністю. За дорученням голови ОДА відповідна програма буде опрацьована та внесена на розгляд сесії обласної ради. Окрім того, було обговорено питання волонтерської допомоги Залучанському дитячому будинку-інтернату.

Очільник Прикарпаття разом із своїми заступниками, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації розглянув усі звернення й інших заявників, яким було надано вичерпні відповіді та консультації, а в окремих випадках дано відповідні доручення підвідомчим структурним підрозділам. 

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

05.12.2017 13:07