Олег Гончарук провів екстрену нараду щодо подолання наслідків негоди на Прикарпатті

news-image
Сьогодні у зв’язку із негодою, яка вирує на Прикарпатті, голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів екстрену нараду з керівництвом райдержадміністрацій та відповідальних служб.

З оперативною інформацією про наслідки негоди доповів  начальник управління цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький.

Зокрема, слід відзначити, що впродовж першої половини дня на Косівщині спостерігалося посилення вітру, пориви якого спричинили повалення дерев. У зв’язку з цим рятувальними бригадами здійснено 11 виїздів задля надання допомоги із прибирання повалених дерев.

За попередньою інформацією АТ «Прикарпаттяобленерго», в Косівському районі повністю відключено від енергопостачання 20 та частково 5 населених пунктів, 100 трансформаторних підстанцій повністю та 11 ліній  електропередач частково. Також пошкоджено покрівлі будинку культури, школи, райдержадміністрації, художньої майстерні, Інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтва.

Окрім того, зазнали пошкоджень кілька приватних та адміністративних будинків на території Коломийського району.

За підсумками засідання, очільник Прикарпаття доручив першому заступнику голови облдержадміністрації Марії Савці,  керівникам райдержадміністрацій та профільних служб невідкладно забезпечити ліквідацію наслідків нагоди, відновити електропостачання до населених пунктів, вивчити ситуацію щодо нанесених стихією матеріальних збитків.

Додамо, що на даний час інформації про потерпілих та травмованих осіб немає. Станом на 15.20 швидкість вітру в Косівському районі знизилася.

 


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

12.12.2017 18:17